БОЖИЋ У ВИТЛЕЈЕМУ: Православни хришћани у Светој земљи прослављају најрадоснији празник (ФОТО)

06. 01. 2022. у 14:09

Православни хиршђани припремају се да прославе Божић у Витлејему, библијском граду на Западној обали у коме се по хришђанској традицији родио Исус.

БОЖИЋ У ВИТЛЕЈЕМУ: Православни хришћани у Светој земљи прослављају најрадоснији празник (ФОТО)

FOTO: AP/Tanjug

Данас је одржана служба у Цркви рођења Христово, изграђеној на месту за које се верује да је место на ком се родио Исус. 

Традицонална божићна литургија биђе служена у поноћ.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ХРВАТИ ВЕЛИКИ И ЈАКИ ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина

ХРВАТИ "ВЕЛИКИ И ЈАКИ" ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина

ПРЕМИЈЕР Хрватске Андреј Пленковић рекао је данас, коментаришући то што Војска Србије располаже новом хиперсоничном квазибалистичком ракетом кинеске производње ЦМ-400, да ће "разговарати са партнерима у НАТО и упозорити их на такво наоружање".

12. 03. 2026. у 19:25

Мирослав 33 године живи под земљом, без струје и воде: Хуманитарац поделио причу која је расплакала многе (ВИДЕО)

Мирослав 33 године живи под земљом, без струје и воде: Хуманитарац поделио причу која је расплакала многе (ВИДЕО)

ДЕКА Мирослав из села Дворска код Крупња већ 33 године живи у земуници без струје и воде, а његов вапај за помоћ дирнуо је хуманитарца Марка Николића.

14. 03. 2026. у 11:54

Коментари (0)

ПАРТИЗАН ДОБИЈА ВЕЛИКО ПОЈАЧАЊЕ: Полазник Ајаксове школе опција више за Срђана Благојевића!