ДОЛАЗИ И ШПАНИЈА Мали: Велико интересовање за ЕКСПО 2027
01. 08. 2025. у 16:01
МИНИСТАР Синиша Ма.ли поручио је да је интересовање за ЕКСПО у свету велико.
Повезане вести
МАЛИ: Експо 2027 прилика за развој туризма, даља улагања и нове инвеститоре
ПРВИ потпредседник владе и министар финансија Синиша Мали изјавио је данас да ће специјализована изложба Експо 2027 Београд бити прилика за развој туризам, даља улагања и долазак нових инвеститора у Србију.
11. 03. 2026. у 16:32
"СВЕТ ЈЕ ДАНАС У БЕОГРАДУ": Мали - Имаћемо највећи специјализовани експо икада у историји
ПРВИ потпредседник Владе и министар финансија Синиша Мали изјавио је данас да ће Експо 2027 у Београду бити највећи специјализована експо изложба у историји и највећи догађаја у свету наредне године.
10. 03. 2026. у 09:58
ЕКСКЛУЗИВНО! "Новости" уочи Божића са министром Малим на градилишту Експа (ФОТО/ВИДЕО)
ГРАДИЛИШТЕ "Експо 2027" у Сурчину пулсира пуном снагом. Хиљаде радника у флуоресцентним прслуцима и шлемовима неуморно раде од јутра до мрака. Огромни кранови полако подижу челичне конструкције, булдожери и дизалице померају тоне материјала. Заједнички, празну земљу претварају у модеран изложбени комплекс. Хале су израсле до кровова, а темпо радова обећава спектакл који ће спојити више од 130 земаља, спорт, музику и иновације у једном простору. На око 170 хектара надомак Београда, ниче прави мали град.
07. 01. 2026. у 08:17
Најновије из рубрике
МАЛИ САОПШТИО СЈАЈНЕ ВЕСТИ: До сада 137 земаља потврдило учешће на изложби "ЕКСПО 2027"
ПРВИ потредседник владе и министар финансија Синиша Мали изјавио је данас да постоји велика заинтересованост у свету за специјализовану изложбу Експо 2027. у Београду и да је до сада своје учешће потврдило 137 земаља.
07. 03. 2026. у 14:28
ЕКСП0 2027 МЕЊА СРБИЈУ Јеринић: Градилиште у Сурчину највеће у региону, стижу милиони туриста
ГЕНЕРАЛНИ директор предузећа "ЕXПО 2027 Београд" Данило Јеринић изјавио је јуче на 33. Копаоник бизнис форуму, да је специјализована изложба Експо 2027 која ће бити одржана у Београду улазница за светску економију и позорницу и поручио да то треба да искористимо на прави начин.
03. 03. 2026. у 08:27
Коментари (0)