"МЕНИ ЈЕ ПОКАЗАЛО ДА ИМАМ 49, УМЕСТО 53 ГОДИНЕ" Мали: Београд ће бити центар света, као што је то сада Осака

В.Н.

23. 06. 2025. у 11:48

МИНИСТАР финансија Синиша Мали поделио је утиске са Healthcare павиљона на ЕКСПО 2025 Јапан.

МЕНИ ЈЕ ПОКАЗАЛО ДА ИМАМ 49, УМЕСТО 53 ГОДИНЕ Мали: Београд ће бити центар света, као што је то сада Осака

Foto: Društvene mreže

Кад вам најновија технолошка достугнућа која су представљена на EXPO у Јапану покажу како ћете изгледати 2050. године. Ово нисам морао да знам. 

У Healthcare павиљону, који је један од најпосећенијих, можете у потпуности да скенирате своје тело, тако да вам се покаже колико оно заправо има година. Мени је показало да имам 49, уместо 53 године.

Управо ћемо оваква најновија технолошка достигнућа представити и на ЕXPO 2027 када ће Београд та три месеца бити центар света, као што је то сада Осака! - рекао је Мали. 


 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне

ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне

СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.

11. 12. 2025. у 16:22

ПЕЈАКОВИЋ: Срби су скупо платили ЛАЖ о Југославији, која траје од 45 и плаћаћемо је још

ПЕЈАКОВИЋ: Срби су скупо платили ЛАЖ о Југославији, која траје од '45 и плаћаћемо је још

ГЛУМАЦ Никола Пејаковић одушевљава публику широм региона улогом Момчила у серији "Тврђава", која се бави ратним деведесетим и распадом некадашње државе Југославије.

13. 12. 2025. у 15:33

Коментари (0)

БИО ЈЕ МИЉЕНИК ЖЕНА: Где је данас Небојша Бакочевић?