НИС РАСПРОДАЈЕ ВОЗНИ ПАРК: Ево који су аутомобили у понуди, који је најскупљи, а која је најнижа цена
КОМПАНИЈА НИС понудила је на продају 109 возила.
Фото: Промо
Заинтересовани ће моћи да бирају између више "мерцедеса", "аудија", "шкода", као и других марки аутомобила.
Међу њима је најскупљи "мерцедес МЛ 350" из 2013. године, који је понуђен по почетној цени од 2,3 милиона динара. Најнижа почетна цена понуђена је за половањака "заставу 10" из 2007. године и износи 68.000 динара.
Понуде за аутомобиле из возног парка НИС-у се достављају до 25. септембра, а надметање ће бити одржано путем телефона 2. октобра у циљу спречавања ширења вируса ковид 19.
Препоручујемо
СУКОБ НАМ ЈЕ ПРЕД ВРАТИМА Руте упозорава: Ми смо следећа мета Русије
РУСИЈА би могла да буде спремна да употреби војну силу против НАТО-а у наредних пет година, сматра генерални секретар НАТО-а Марк Руте.
11. 12. 2025. у 15:46 >> 16:40
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне
СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.
11. 12. 2025. у 16:22
"СТИГЛИ СРПСКИ ХУЛИГАНИ!" Аустријска полиција плаши грађане по улицама Граца због навијача Звезде
Штурм Грац и Црвена звезда играју утакмицу у Лиги Европе, а пред тај меч аустријска полиција је урадила нешто несвакидашње.
11. 12. 2025. у 16:15
Коментари (0)