"МАЊЕ САМ ПЕСИМИСТИЧАН НЕГО ШТО САМ БИО" Вучић о наредним корацима по питању НИС-а - Мораће да буде решено
ОДГОВАРАЈУЋИ на питања новинара након састанка са амбасадором Европске уније у Србији Андреасом фон Бекератом у Палати Србија, председник Србије Александар Вучић коментарисао је и ситуацију са Нафтном индустријом Србије.
Фото: Промо
На питање који су наредни кораци по питању НИС-а, Вучић каже:
- Нешто сам мање песимистичан него што сам био. Мораће да буде решено. Да идемо и у кантицама скупљамо бензин и дизел, то се неће десити. Уверен сам да руска страна води разговоре, хвала им што су се ангажовали. Морају да разговарају са Америкацима. Надам се да ће бити добро решено. За људе је најважнија сигурност.
Препоручујемо
ОВО ВАМ СЕ НЕЋЕ СВИДЕТИ: Куповина некретнина, сатова и аутомобила више неће бити иста
12. 06. 2026. у 14:39
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ВАТРЕНО НА КРИМУ: Украјина "одсекла" полуострво, мостови сравњени - експлозије и пожари на војним и инфраструктурним локацијама
У НОЋНОМ нападу дроновима избио је пожар у рафинерији нафте Афипски у руском Краснодарском крају, стратешком енергетском погону који је од почетка рата честа мета напада.
11. 06. 2026. у 15:25
ШЕФ НЕМАЧКЕ ВОЈСКЕ ИЗДАО ДРАМАТИЧНО УПОЗОРЕЊЕ: Ево када ће нас Русија напасти, морамо бити спремни за борбу
НЕМАЧКА мора да се припреми за руски напад до 2029. године, или чак и раније, изјавио је шеф немачке војске за Политико.
11. 06. 2026. у 16:23
НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²
"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."
02. 06. 2026. у 21:24
Коментари (0)