"ДОБРЕ СУ ЗА НАРОД" Вучић: Грађани задовољни новим економским мерама
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић изјавио је данас да су нове економске мере у Србији добре за народ и да су грађани њима задовољни, као и да се њима штите и интереси трговаца.
Фото: Новости
- Ово (мере) има одличан утицај на народ. Гледамо ми да заштитимо интересе трговаца на мало, трговаца на велико, свих, али ме највише занимају обични грађани - рекао је Вучић одговарајући на питање новинара у Пекингу да прокоментарише саопштење компаније Делез Србија у коме је навела да мере "према тренутним проценама имају негативан утицај".
Вучић је истакао да су трговци лепо зарађивали до сада и, како је рекао, лепо ће зарађивати и убудуће.
- Мене интересује, оно што сам већ рекао и назвао мојом и нашом светињом а то је, Србија и наши грађани. Грађани су задовољни, а ви пронађите себе у том задовољству грађана, јер да грађани буду незадовољни, а ви задовољни, тај случај више се неће догодити - поручио је Вучић.
БОНУС ВИДЕО:
"СТАЗЕ КОСМЕТА": Сушиће - Епизода 2
Препоручујемо
ГРАЂНИ ЗАДОВОЉНИ: Питали смо Београђане да ли су задовољни снижењем цена? (ВИДЕО)
03. 09. 2025. у 07:00
СВЕ ГОРИ НА БЛИСКОМ ИСТОКУ: Сирене завијају широм Израела, почео нови напад; Иран силовито удара по америчким базама (ФОТО/ВИДЕО)
ДРУГИ дан рата на Блиском истоку, пратите са нама дешавања уживо.
01. 03. 2026. у 07:31 >> 22:56
ОТКРИВЕНО КАКО ЈЕ УБИЈЕН ХАМНЕИ: Једна грешка га коштала живота, Трамп имао неочекиваног савезника
СКРИВЕН дубоко у свом бункеру, Али Хаменеи није очекивао дрзак дневни напад у самом срцу своје моћи.
01. 03. 2026. у 19:16
БИО У ПОСЕТИ ЈУГОСЛАВИЈИ `89: Ко је ликвидарни ајтолах Али Хамнеи? Историјски ОБРТ за Иран - постоје само ДВЕ опције
У АМЕРИЧКО-ИЗРАЕЛСКОМ нападу на Иран, убијен је врховни верски вођа, ајатолах Али Хамнеи док је обављао своје дужности у канцеларији у Техерану.
01. 03. 2026. у 12:45
Коментари (29)