ПРОДАЈУ ЦЕЛО ДОМАЋИНСТВО ЗА 25.000 ЕВРА: У мирном месту, на свега 19 километара од великог града
У МИРНОМ селу Мареново, на свега 19 километара од Крушевца, продаје се сеоско домаћинство идеално за миран живот или одмор ван градске гужве.
Фото: Фејсбук/ Јефтине некретнине Србија
Некретнина се налази поред главне улице, што олакшава приступ и чини је погодном и за становање и за покретање приватног посла.
Кућа је смештена на пространом плацу од осам ари, што пружа могућност за уређење дворишта, садњу воћа и поврћа или изградњу додатних објеката. Власништво је 1/1, а цена је фиксна и износи 25.000 евра.
Ова понуда може бити прилика за оне који желе да инвестирају у некретнину на селу, у близини већег града, уз повољну цену.
(Фејсбук/Јефтине некретнине Србија)
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"СРБИЈА ЈЕ ПОЧАСНИ ГОСТ У ПАРИЗУ" Милановић побеснео: Они нису ни у ЕУ, ни у НАТО, ни у Коалицији вољних
ПРЕДСЕДНИК Хрватске Зоран Милановић изјавио је данас да Србија има улогу почасног госта на војном дефилеу у Паризу поводом Дана Бастиље, а да је Хрватска почашћена што су је тамо позвали.
03. 07. 2026. у 15:08
ЗЕЛЕНСКИ ОДЛАЗИ У ИСТОРИЈУ? Овај човек улази у трку за председника Украјине
ВАЛЕРИЈ Залужни, бивши врховни командант и тренутни украјински амбасадор у Уједињеном Краљевству, рекао је садашњем председнику земље, Володимиру Зеленском, да намерава да постане нови председник Украјине.
01. 07. 2026. у 15:45
СТРАШНО: Предозирао се унук Ере Ојданића - драма у Реснику
УНУК Ере Ојданића, Андрија Ојданић данас се предозирао наркотицима, због чега је морала да реагује хитна помоћ.
03. 07. 2026. у 18:30
Коментари (0)