ЕПС РАСПИСАО КОНКУРС ЗА ПОСАО: Траже 20 инжењера, ово су детаљи
АКЦИОНАРСКО друштво "Електропривреда Србије" (ЕПС) објавило је конкурс за запошљавање 20 инжењера у огранцима ТЕНТ, "ТЕ-КО Костолац", "Ђердап" И "Дринско-Лимске ХЕ", као и инжењера за хидролошке прогнозе и сарадника за управлјање талентима у оквиру сектора за лјудске ресурсе у Управи ЕПС-а, саопштила је ова компанија.
Фото Танјуг
Конкурс траје од данас до 20. априла, а сви кандидати који добију посао, биће запослени на неодређено време.
За поједина радна места није потребно претходно радно искуство.
Генерални директор ЕПС-а Душан Живковић позвао је младе инжењере да се пријаве на конкурс и навео да је почетком године у "Термоелектрани Никола Тесла" запослено 20 младих инжењера као и да се наставлја са подмлађивањем и унапређењем тима ове компаније "ЕПС цени младе и образоване кадрове који желе да стекну нова искуства и дају свој допринос професионализацији и модернизацији компаније.
- Потребни су нам лјуди који ће препознати ЕПС као право место у којем могу да граде и усавршавају своју професионалну каријеру", истакао је он.
Додао је да у ЕПС-у раде вредни, амбициозни и предани стручњаци и да компанија као послодавац нуди занимлјиве изазове, уводи нове технологије, модернизује пословање и омогућава развој каријере.
Деталјније информације о конкурсу могу се наћи на сајту www.епс.рс.
ВЕЛИКО УПОЗОРЕЊЕ ВУЧИЋА: За годину и по дана суочићемо се са великим ратом, нико више не жели да слуша другу страну
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић рекао је данас, на форуму "ГЛОБСЕЦ БЕЛТАЛКС: Београдски економски разговори", да више нема рационалности у међународној политици и да се ускоро спрема велики сукоб.
09. 12. 2025. у 20:57
НОВО РЕШЕЊЕ ЗА УКРАЈИНУ: Европа прави план у случају да се САД повуку из конфликта
ЕВРОПСКЕ дипломате припремају сценарио подршке Украјини у случају повлачења САД из конфликта, преноси Блумберг, позивајући се на изворе.
07. 12. 2025. у 13:19
Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића
ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.
07. 12. 2025. у 11:41
Коментари (0)