"ОД 1. ДЕЦЕМБРА ВЕЋЕ ПЕНЗИЈЕ" Мали: Сигурно ће бити двоцифрено повећање

Биљана Ристивојевић

29. 08. 2024. у 08:38

НАЈСТАРИЈЕ суграђане од 1. децембра очекује двоцифрено повећање пензија, изјавио је министар финансија Синиша Мали.

ОД 1. ДЕЦЕМБРА ВЕЋЕ ПЕНЗИЈЕ Мали: Сигурно ће бити двоцифрено повећање

Фото: Принтскрин/РТС

- Треба нам још десетак дана да утврдимо тачан проценат повећања пензија, али сигурно ће бити двоцифрен, 10,8-10,9, можда чак и 11 одсто. Оно што је важно, идемо не од 1. јануара, него од 1. децембра ове године. То је још један додатни показатељ колико водимо рачуна о нашим грађанима - рекао је Мали, гостујући у Јутарњем дневнику РТС.

БОНУС ВИДЕО: МАЛИ: Никада се у Србији није више улагало

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ХРВАТИ ВЕЛИКИ И ЈАКИ ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина

ХРВАТИ "ВЕЛИКИ И ЈАКИ" ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина

ПРЕМИЈЕР Хрватске Андреј Пленковић рекао је данас, коментаришући то што Војска Србије располаже новом хиперсоничном квазибалистичком ракетом кинеске производње ЦМ-400, да ће "разговарати са партнерима у НАТО и упозорити их на такво наоружање".

12. 03. 2026. у 19:25

Мирослав 33 године живи под земљом, без струје и воде: Хуманитарац поделио причу која је расплакала многе (ВИДЕО)

Мирослав 33 године живи под земљом, без струје и воде: Хуманитарац поделио причу која је расплакала многе (ВИДЕО)

ДЕКА Мирослав из села Дворска код Крупња већ 33 године живи у земуници без струје и воде, а његов вапај за помоћ дирнуо је хуманитарца Марка Николића.

14. 03. 2026. у 11:54

Коментари (0)

ТРАМП И АМЕРИ У ШОКУ! Ево шта је Иран затражио од њих