БИТКОИН ЈУРИ ДА ОБОРИ РЕКОРД ИЗ 2021: Цена криптовалуте премашила позамашну цифру
ЦЕНА биткоина, најпознатије криптовалуте на свету, премашила је 64.000 долара, приближавајући се свом рекорду свих времена од готово 69.000 долара, показују подаци "КоинДеска".
Фото АП
У последња 24 часа, цена токена скочила је 12 процената, на највиши ниво од новембра 2021. године. Дигитална валута расте пети дан заредом, подржана приливом средстава у биткоин фондове (ЕТФ) којима се тргује на америчкој берзи.
Покретање ЕТФ-ова почетком јануара помогло је да се вредност биткоина повећа за скоро 40 одсто до сада.
Биткоин је достигао највиши ниво од 68.982,20 долара у новембру 2021. пре него што је пао на око 29.000 долара прошлог јула због неизвесности изазване кривичним пријавама против оснивача крипто берзе "Бајненс" и краха њиховог конкурента ФТX-а.
(РТ Балкан)
БОНУС ВИДЕО: РУСИ УНИШТИЛИ ПРВИ АБРАМС: Амерички тенк у пламену
Препоручујемо
БИТКОИН ПОРАСТАО НА 48.554 ЕВРА: Највреднија криптовалута је у категорији “похлепа”
16. 02. 2024. у 00:41
КРИПТОБЕРЗА БАЈНЕНС: Биткоин порастао за 2,21 одсто и ближи се граници од 40.000 евра
04. 01. 2024. у 15:41
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"ГДЕ ТИ ЈЕ ЉУБАВНИЦА?!" Неочекивано питање за Марића уживо у емисији, он пребледео: "Пет година млађа"
ГОШЋА је из чиста мира поставила неочекивано питање...
04. 07. 2026. у 01:24
ЗЕЛЕНСКИ ОДЛАЗИ У ИСТОРИЈУ? Овај човек улази у трку за председника Украјине
ВАЛЕРИЈ Залужни, бивши врховни командант и тренутни украјински амбасадор у Уједињеном Краљевству, рекао је садашњем председнику земље, Володимиру Зеленском, да намерава да постане нови председник Украјине.
01. 07. 2026. у 15:45
СТРАШНО: Предозирао се унук Ере Ојданића - драма у Реснику
УНУК Ере Ојданића, Андрија Ојданић данас се предозирао наркотицима, због чега је морала да реагује хитна помоћ.
03. 07. 2026. у 18:30
Коментари (0)