ОРБАН И ЛИДЕР АУСТРИЈСКЕ ФПО: Цене у Европи расту због санкција Русији
09. 03. 2023. у 19:54
МАЂАРСКИ премијер Виктор Орбан сагласио се данас са шефом Слободарске партије Аустрије (ФПО) око ризика од ескалације рата и потребе да се позове на хитан прекид ватре и мировне преговоре, рекао је Орбанов представник за штампу.
Повезане вести
"ЗАПАДЊАЧКЕ ЗЕМЉЕ СУ ЛИЦЕМЕРНЕ" Сијарто: Тајно купују руске енергенте, а критикују нас који купујемо отворено
ЗАПАДНОЕВРОПСКЕ земље тајно купују руске енергенте, истовремено лицемерно критикујући Мађарску која их купује отворено, изјавио је мађарски министар спољних послова Петер Сијарто.
09. 12. 2025. у 23:37
Најновије из рубрике
МАЛА СКУПА ХРВАТСКА КРОФНА: Да ли бисте платили оволико новца за крофницу величине бомбоне?
НЕЋЕТЕ веровати колика је цена ове минијатурне крофне, ево шта можете купити за тај износ.
26. 01. 2026. у 21:31
СПОРАЗУМ СТОЛЕЋА ЗА ЕВРОПУ: ЕУ добија приступ тржишту од 1,4 милијарде људи
ИНДИЈА ће смањити царине на европске аутомобиле са 110 на 40 одсто у трговинском споразуму са ЕУ.
26. 01. 2026. у 20:05
ЗЛАТО НЕ СТАЈЕ: После раста од скоро 70 одсто у 2025, аналитичари најављују цену и до 5.500 долара по унци
НАЈНОВИЈА кретања на светским берзама потврђују да интересовање инвеститора за златом не јењава.
26. 01. 2026. у 19:27
ПАЛА ЦЕНА НАФТЕ УСЛЕД ГЕОПОЛИТИЧКИХ И ТРГОВИНСКИХ ФАКТОРА Узроци: Тензије на Блиском истоку и Трампове претње царинама Канади
ЦЕНЕ нафте пале су данас, због утицаја комбинације геополитичких и трговинских фактора, као и ризика у вези са понудом.
26. 01. 2026. у 19:25
ОВО ЈЕ СРБИМА "ЗЛАТНА" РЕЗЕРВА: Да ли су у Србији дукати савршено инвестиционо решење?
ПОСТОЈЕ финансијске навике које се мењају са генерацијама, али постоје и оне које опстају готово неприметно. У Србији, однос према злату спада у ову другу категорију.
26. 01. 2026. у 16:26
Коментари (0)