УПОЗОРЕЊЕ НЕМАЧКЕ БУНДЕСБАНКЕ: Угрожено милион радних места
ЕВЕНТУАЛНИ ембарго на увоз енергената из Русије резултираће падом немачке привреде за два одсто у 2022.години, упозоравају стручњаци Бундесбанке.
Фото Танјуг/АП
Аналитичари сматрају да би уведене санкције Москви могле да доведу до повећања цене нафте на 170 долара по барелу и значајног поскупљења природног гаса.
Немачка ризикује да се суочи са још већом инфлацијом која је већ достигла максимум за последњих педесетак година. Према мишљењу стручњака, последице ће утицати не само на немачку индустрију, већ и на обичне потрошаче. Истовремено, стручњаци не искључују могућност да ситуација у другим европским економијама може бити још драматичнија.
(Спутњик)
БОНУС ВИДЕО:
БРИТАНСКИ ПЛАЋЕНИК У УКРАЈИНИ: Нико није ни динара добио за ратовање
Препоручујемо
У НЕМАЧКОЈ ХЛЕБ УСКОРО И ДО 10 ЕВРА: Пољопривредници страхују од поскупљења житарица
02. 05. 2022. у 13:46
ИРАН ДЕМАНТУЈЕ СМРТ ХАМНЕИЈА: Врховни вођа чврсто командује на терену, непријатељ прибегава менталном рату (ФОТО/ВИДЕО)
ИЗРАЕЛ и САД извеле су напад на Иран. У Техерану су одјекнуле детонације, а касније су чуле и у другим местима. Како је речено, циљ напада је елиминисање непосредних претњи које долазе од иранског режима. Операција би, према писању медија, могла да траје неколико дана. У целој земљи проглашено ванредно стање. САД су операцију назвале "Епски бес".
28. 02. 2026. у 10:41 >> 21:48
ПРОЈЕКТИЛИ ПАДАЈУ НА ДУБАИ: Погледајте невероватан снимак, снажна експлозија (ВИДЕО)
Дописници агенције АФП чули су снажну експлозију у Дубаију у суботу, а један од њих видео је облак дима како се уздиже изнад града.
28. 02. 2026. у 16:42
СМЕХ ДО СУЗА: Питали Хрвате да ли знају српске речи - "Никада нећу погодити!" (ВИДЕО)
"ЛЕБЛЕБИЈА би могла бити каросерија."
27. 02. 2026. у 21:41
Коментари (3)