"ГЕНЕКС КУЛА" ТРАЖИ КУПЦА Почетна цена две милијарде динара

21. 04. 2022. у 12:15

ЗАПАДНЕ капије Београда, чувена "Генекс кула" могла би ускоро да нађе новог власника.

ГЕНЕКС КУЛА ТРАЖИ КУПЦА Почетна цена две милијарде динара

Новобеоградски облакодер, Фото В. Данилов

Агенција за лиценцирање стечајних управника огласила је породају овог стамбено-пословног комплекса, које је власништво посрнулог "Геенралекспорта". Нуди се на продају по почетној цени од две милијарде динара.

Кулу чини 14.943 квадратна метра у 28 посебних делова. Ту је и пословни простори у ванкњижном власништву од 1.450 квадрата, као и пословни и гаражни простори као посебан део објекта на површини од 6.445 квадратних метара.

Јавно надметање за Западну капију Београда заказано је за 23. мај.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВАШИНГТОН ПОСТ ТВРДИ: Руска служба спремала сценарио са атентатом на Орбана

ВАШИНГТОН ПОСТ ТВРДИ: Руска служба спремала сценарио са атентатом на Орбана

РУСКА Спољна обавештајна служба (СВР) наводно је разматрала планове за утицај на изборе у Мађарској, укључујући и инсценирање атентата на премијера Виктора Орбана, у циљу јачања подршке Орбану, показује интерни документ до којег су дошле европске службе безбедности, пише данас Вашингтон пост (WП).

21. 03. 2026. у 13:35

КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром

КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром

ОВЕ седмице пре тачно 45 година, српски народ и Српска православна црква занемели су пред призором који је наговестио деценије страдања на Косову и Метохији.

17. 03. 2026. у 19:10

Коментари (0)

ЦЕО СВЕТ ИМ СЕ СМЕЈЕ: Урнебесан снимак из Хрватске шири се планетом брже од било чега (ВИДЕО)