ДАНАС ИСТИЧЕ ПРИЈАВА ЗА 20 ЕВРА: Исплата почиње седмог децембра - први на списку пензионери

Новости онлајн

30. 11. 2021. у 15:31

ПРИЈАВА за новчану помоћ у износу од 20 евра истиче данас, а односи се на грађане који се нису пријавили за помоћ 30+30 евра или су у међувремену постали пунолетни.

ДАНАС ИСТИЧЕ ПРИЈАВА ЗА 20 ЕВРА: Исплата почиње седмог децембра - први на списку пензионери

Фото: Depositphotos

Исплата по 20 евра грађанима почиње 7. децембра, најпре ће новац бити исплаћен пензионерима, а затим 8. и 9. децембра и осталим пунолетним грађанима.

Пријава за 20 евра почела је 15. новембра, а од тада до јуче се за ту помоћ пријавило 87.511 грађана.

Пријава се врши преко портала Управе за трезор идп.трезор.гов.рс.
 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
НИКО ИЗ СРБИЈЕ НЕЋЕ ИЋИ У БРИСЕЛ ПРВИ ПУТ У 14 ГОДИНА Вучић: Штитим интересе наше земље, спрема се велики сукоб

НИКО ИЗ СРБИЈЕ НЕЋЕ ИЋИ У БРИСЕЛ ПРВИ ПУТ У 14 ГОДИНА Вучић: Штитим интересе наше земље, спрема се велики сукоб

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић изјавио је да сутра неће отићи у Брисел на самит ЕУ-Западни Балкан јер сматра да мора да штити интересе Србије и додао да ће Србија свакако наставити европским путем.

16. 12. 2025. у 19:58

ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне

ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне

СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.

11. 12. 2025. у 16:22

Синови и кћери нације, спремите се за БОРБУ, Руска тврда МОЋ расте! Генерал упутио алармантно упозорење

"Синови и кћери нације, спремите се за БОРБУ, Руска тврда МОЋ расте!" Генерал упутио алармантно упозорење

РИЗИК да би Русија могла да нападне Велику Британију расте, а "синови и кћери" нације морају бити спремни за борбу, рекао је командант британских оружаних снага.

16. 12. 2025. у 11:42

Коментари (0)

ДР НОВОСТИ: Зашто је трансплантација обрва толико популарна међу женском популацијом?