СТИЖУ ПАРЕ ЗА ГРАЂАНЕ СРБИЈЕ: Министар Мали објавио сјајне вести
МИНИСТАР финансија Синиша Мали изјавио је да је на данашњој седници Владе Србије усвојен Предлог закона о исплати 20 евра свим пунолетним грађанима.
Фото: Н. Фифић
Мали је подсетио да је то обећање које је председник Србије Александар Вучић дао грађанима и додао да ће тај новац бити исплаћен у децембру.
Одговарајући на питања новинара, након обиласка компаније "Есенса" где је најавио почетак другог циклуса програма "Моја прва плата", Мали је казао да они који су се пријавили за 30+30 евра није потребно да се додатно пријављују за тих 20 евра.
- За оне који се нису пријавили или који су у међувремену постали пунолетни моћи ће да се пријаве од 15. новембра до краја новембра - рекао је Мали.
Додао је да је то део трећег пакета помоћи за грађане и привреду.
Препоручујемо
МИНИСТАР СИНИША МАЛИ ОБИШАО "ЕСЕНСУ": Лепе вести о програму "Моја прва плата"
16. 09. 2021. у 12:36
СИНИША МАЛИ: Подигли смо Србију и настављамо борбу за бољи живот грађана
16. 09. 2021. у 09:54
ПЕНЗИОНЕРИМА 6.000 ДИНАРА: Грађанима у новембру 30, а у децембру још 20 евра
15. 09. 2021. у 07:21
ХРВАТСКОЈ СТИГЛА ПОРУКА ИЗ ИЗРАЕЛА: Потпуно прекините дипломатске односе са Техераном
АМБАСАДОР Израела у Хрватској Гари Корен позвао је званични Загреб да прекине дипломатске односе с Техераном и спроведе безбедносне провере особља иранског дипломатског представништва у Хрватској јер би, каже, међу њима могло бити "шпијуна" Револуционарне гарде која се у ЕУ сматра терористичком организацијом.
06. 03. 2026. у 09:10
ШОК ИСТРАГА АМЕРИКАНАЦА: Ево ко је гађао иранску школу у којој су погинуле девојчице
АМЕРИЧКИ војни истражитељи верују да је вероватно да су америчке снаге одговорне за напад на иранску школу за девојчице у којем је у суботу погинуло више десетина деце, али још нису донели коначан закључак нити су завршили истрагу, рекли су за Ројтерс двојица америчких званичника.
06. 03. 2026. у 08:23
ПЛАНЕТА У СТРАХУ: Списак 11 најсигурнијих земаља у случају Трећег светског рата
НАКОН што су америчко-израелски напади на Иран довели до одмазде широм Блиског истока, расту страхови од ескалације која би могла да прерасте у трећи светски рат. Ту су још и актуални рат између Украјине и Русије, сукоби у појасу Газе, као и стална претња кинеске инвазије на Тајван.
03. 03. 2026. у 20:21
Коментари (0)