ПРОДАЈЕ СЕ ИМОВИНА ЈУГОБАНАТА: Почетна цена 55,4 милиона динара
ОБЈЕКТИ и грађевинско земљиште фабрике грађевинског материјала Југобанат у стечају у Банатском Карловцу понуђени су на продају. Како је објаво стечајни управник, почетна цена је 55,4 милиона динара.
Фото: Н. Фифић
Осим индустријских објеката, стоваришта и инфраструктурних зграда, биће продато и 13 парцела грађевинског земљишта, као и индустријска опрема.
Одвојено ће се продавати породична стамбена зграда, радне машине, аутомобил и залихе грађевинског материјала ове циглане. Друга јавна продаја имовине Југобаната чије је седиште у Београду заказана је за 6. октобар
ВЕЛИКО УПОЗОРЕЊЕ ВУЧИЋА: За годину и по дана суочићемо се са великим ратом, нико више не жели да слуша другу страну
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић рекао је данас, на форуму "ГЛОБСЕЦ БЕЛТАЛКС: Београдски економски разговори", да више нема рационалности у међународној политици и да се ускоро спрема велики сукоб.
09. 12. 2025. у 20:57
НОВО РЕШЕЊЕ ЗА УКРАЈИНУ: Европа прави план у случају да се САД повуку из конфликта
ЕВРОПСКЕ дипломате припремају сценарио подршке Украјини у случају повлачења САД из конфликта, преноси Блумберг, позивајући се на изворе.
07. 12. 2025. у 13:19
Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића
ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.
07. 12. 2025. у 11:41
Коментари (0)