МИНИСТАРСТВО ДОДЕЉУЈЕ БЕСПОВРАТНА СРЕДСТВА: Објављен јавни позив - новац за куповину минибусева

Б. Ца.

12. 08. 2021. у 15:30

ЈАВНИ конкурс за доделу бесповратних средстава за куповину минибусева за потребе превоза сеоског становништва на територији Србије данас је расписало Министарство за бригу о селу.

МИНИСТАРСТВО ДОДЕЉУЈЕ БЕСПОВРАТНА СРЕДСТВА: Објављен јавни позив - новац за куповину минибусева

Имања у понуди су укњижена и са водом и струјом / Фото И. Маринковић

Биће отворен за пријаве до 3. септембра 2021.године. 

Програм предвиђа доделу новца за куповину минибусева који ће служити искључиво за потребе превоза сеоског становништва из једног села у друго, или из села у општинско седиште.

Подносилац пријаве на јавни конкурс су јединице локалне самоуправе са читаве територије Републике Србије, а максималан износ средстава за ове намене по једној пријави је 7 милиона динара. Из буџета је за овај програм издвојено 120 милиона динара.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЗАШТО БЛОКАДЕРИ ХОЋЕ ДА УБИЈУ ВУЧИЋА? Нешић и Вучићевић о монструозним плановима (ВИДЕО)

ЗАШТО БЛОКАДЕРИ ХОЋЕ ДА УБИЈУ ВУЧИЋА? Нешић и Вучићевић о монструозним плановима (ВИДЕО)

БЛОКАДЕРИ хоће да убију председника Александра Вучића зато што им смета Србија каква јесте и зато што су свесни да ни за 100 година не могу да ураде оно што Вучић уради за два дана, истичу главна уредница портала "Новости" Андријана Нешић и председница Асоцијације новинара Србије (АНС) Ивана Вучићевић.

26. 02. 2026. у 11:01

Коментари (0)

ОТАЦ ГОЈКО НАГЛАШАВА: Није грех постити само 7 дана и ићи на причест, АЛИ...