ГРАДИЋЕМО И РАДИЋЕМО ВИШЕ НЕГО ИКАД: Председник Вучић о пројектима за даљи развој железничке инфраструктуре у Србији

Новости онлајн

07. 07. 2021. у 11:03

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић разговарао је данас са представницима надлежног министарства, железница Србије и државних институција о пројектима за даљи развој и унапређење железничке инфраструктуре у Србији.

ГРАДИЋЕМО И РАДИЋЕМО ВИШЕ НЕГО ИКАД: Председник Вучић о пројектима за даљи развој железничке инфраструктуре у Србији

Фото: Инстаграм

Након састанка, председник се огласио на свом званичном Инстаграм профилу:

- После деценија пропадања и уништавања српских железница, Србија је решена да преокрене ствари. Улагаћемо много и верујем да ћемо успети да створимо ново поверење народа према српским железницама. Градићемо и радићемо више него икада, а хиљаде радника у железничким предузећима молим да буду вреднији него икада, да се тргну из учмалости и верују у своју и будућност српских железница - пише на Инстаграм профилу председника.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује

У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује

НАКОН стратосферског загревања почетком фебруара, најновије прогнозе показују потенцијални потпуни колапс поларног вртлога, што ће на крају довести хладан ваздух и у Европу, пише Severe Weather Europe.

23. 01. 2026. у 14:21

Коментари (15)

ЦРКНИТЕ ОД МУКЕ, ИМБЕЦИЛИ! Марија Шерифовић побеснела на питање о сину - Болесници, идите у Хитну помоћ!