РУСИ НУДЕ ХРАНУ: Сутра Агроиндустријски форум у Београду
РУСКИ пољопривредни произвођачи се сутра сусрећу са српским трговцима и увозницима.
Фото Архива
Министарство пољопривреде Руске Федерације, Федерални центар за развој извоза производа агроиндустријског комплекса Руске Федерације "Агроекспорт" и Трговинско представништвo Руске Федрације у Републици Србији, у сарадњи са Министарством пољопривреде, шумарства и водопривреде и Привредном комором Србије, организују Агроиндустријски форум.
У пленарном делу форума биће представљене перспективе развоја узајамне трговине пољопривредним производима. Руску делегацију чине најзначајнији руски концерни и велики произвођачи пољопривредних и прехрамбених производа.
У оквиру форума одржаће се сајам, где ће више од 20 руских компанија произвођача кондиторских, месних, млечних производа, пића, као и производа од уља, житарица и других пољопривредних индустрија представити своје производе.
Препоручујемо
ХАОС У БРИТАНИЈИ ЗБОГ ВЕНЕЦУЕЛЕ: Британски премијер не зна како да реагује
ПРЕМИЈЕР Велике Британије Кир Стармер одбио је да осуди америчку војну акцију у Венецуели, упркос позивима опозиције.
04. 01. 2026. у 13:38
МАДУРО СЕ НА ЕНГЛЕСКОМ ОБРАТИО АМЕРИЧКИМ АГЕНТИМА: Погледајте шта им је рекао (ВИДЕО)
ПРЕДСЕДНИК Венецуеле Николас Мадуро је хеликоптером стигао на Менхетн, након чега је конвојем пребачен у Притворски центар (МДЦ) у Бруклину, озлоглашени затвор описан као „одвратан“ са „застрашујућим“ условима. Тамо су остали певач Р. Кели, Гислејн Максвел и Сем Банкман-Фрид.
04. 01. 2026. у 08:58
У ВЕНЕЦУЕЛИ 4.000 ХРВАТА : Страх, свуда тишина пуна тензије
У ВЕНЕЦУЕЛИ живи 4.000 особа хрватског порекла које после ноћашњег америчког напада на главни град Каракас, затворене у кућама, чекају даљи развој догађаја, рекла је у суботу Хини представница хрватске заједнице у тој јужноамеричкој земљи.
03. 01. 2026. у 18:47
Коментари (0)