ДАНАС ИСПЛАТА 3000 ДИНАРА ЗА ВАКЦИНИСАНЕ: Јуче су помоћ добили пензионери, до петка сви који су се пријавили

Новости онлине

17. 06. 2021. у 07:43

НАКОН што су пензионери јуче добили помоћ државе, данас ће почети исплата 3000 динара за вакцинисане и другим категоријама грађана.

ДАНАС ИСПЛАТА 3000 ДИНАРА ЗА ВАКЦИНИСАНЕ: Јуче су помоћ добили пензионери, до петка сви који су се пријавили

Фото: Депоситпхотос

До краја недеље, биће исплаћени сви који су се пријавили. До сада се за ову меру помоћи државе пријавило укупно 1.3 милиона грађана Србије.

Како је рекао раније министар финансија Синиша Мали, ова мера није само економска, већ је послужила као додатна мотивација свима да воде рачуна о свом здрављу.

- Укупно се пријавило 1.395.000 грађана, уколико на то додамо и све пензионере који нису имали обавезу да се пријављују већ ће аутоматски добити новац, то је укупно 2.401.000 грађана - рекао је Синиша Мали.

Мали истиче да ово није крај помоћи државе, те да ће до краја месеца, у склопу трећег пакета помоћи, бити исплаћена трећа рата за ауто превознике.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РУСИ, ИДИТЕ КУЋИ! Језива политичка порука са трга у Будимпешти, Мађар већ почео да ради по налогу Брисела (ВИДЕО)

"РУСИ, ИДИТЕ КУЋИ!" Језива политичка порука са трга у Будимпешти, Мађар већ почео да ради по налогу Брисела (ВИДЕО)

ВЕЛИКИ политички заокрет у Мађарској најавио је лидер опозиционе Тисе Петар Мађар, који је после изборне победе поручио да земљу чека обнова пуног учешћа у Европској унији и НАТО, миран пренос власти и озбиљно преуређење државног врха.

13. 04. 2026. у 07:27

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.

24. 03. 2026. у 20:17

Коментари (0)

РЕМОНТАДА ИЛИ КРАЈ БАРСИНОГ ЕВРОПСКОГ ПУТА? Атлетико је спреман да постави зид и да све од себе како би сачувао предност