ХОТЕЛИЈЕРИ И УГОСТИТЕЉИ ПУТУЈУ У ДУБАИ: Туристички потенцијали Србије на Светској изложби

В. Н.

30. 12. 2021. у 16:49

ТУРИСТИЧКА и угоститељска индустрија Србије представиће нашу земљу на 5. тематској недељи Светске изложбе „Експо 2020 Дубаи“ – Путовања и повезаност, од 7. до 15. јануара 2022. године у Уједињеним Арапским Емиратима.

ХОТЕЛИЈЕРИ И УГОСТИТЕЉИ ПУТУЈУ У ДУБАИ: Туристички потенцијали Србије на Светској изложби

Архива

Представници хотела, бања, туристичких агенција, ресторана, одмаралишта, компанија различитих делатности везаних за туризам и угоститељство, као и институције и организације из области туризма, имаће прилику да успоставе пословну сарадњу на тржишту Емирата и остваре контакте са привредницима из целог света.

Током ове тематске недеље планирана је презентација Туристичке организације Србије, потписивање неколико протокола о сарадњи, пословни сусрети привредника, као и низ активности испред Павиљона Србије и на самом Експо - у, а у сусрет обележавања православне Нове године и промоције Србије као туристичке дестинације. 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РУСИ, ИДИТЕ КУЋИ! Језива политичка порука са трга у Будимпешти, Мађар већ почео да ради по налогу Брисела (ВИДЕО)

"РУСИ, ИДИТЕ КУЋИ!" Језива политичка порука са трга у Будимпешти, Мађар већ почео да ради по налогу Брисела (ВИДЕО)

ВЕЛИКИ политички заокрет у Мађарској најавио је лидер опозиционе Тисе Петар Мађар, који је после изборне победе поручио да земљу чека обнова пуног учешћа у Европској унији и НАТО, миран пренос власти и озбиљно преуређење државног врха.

13. 04. 2026. у 07:27

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.

24. 03. 2026. у 20:17

САМОУБИСТВО БИВШЕГ МИНИСТРА МУП-А ИСПРЕД СКУПШТИНЕ: Оставио 3 коверте, одузео себи живот због Хашког трибунала

САМОУБИСТВО БИВШЕГ МИНИСТРА МУП-А ИСПРЕД СКУПШТИНЕ: Оставио 3 коверте, одузео себи живот због Хашког трибунала

На данашњи дан, 11. априла 2002. године, на улазу у здање Дома Народне Скупштине Србије (тадашње Скупштине СРЈ) у Београду, бивши министар унутрашњих послова Србије Влајко Стојиљковић извршио је самоубиство, непосредно након усвајања Закона о сарадњи са Хашким трибуналом. Преминуо је два дана касније од последица рањавања.

11. 04. 2026. у 21:30 >> 21:39

Коментари (0)

БРИСЕЛ ОДМАХ КРЕНУО СА УЦЕНАМА: Мађару стигло 27 задатака од ЕУ