ПОМОЋ ДРЖАВЕ: Пријаве до 6. марта - ево ко има право да алицира
ЗАХТЕВИ за остваривање права на премију за млеко за четврти квартал 2024. године, подносе се до 6. марта преко платформе еАграр односно портала еПодстицаји.
Фото: Профимедиа
Управа за аграрна плаћања расписала је јавни позив за подношење захтева за остваривање овог права у којем је наведено да се премија остварује за кравље, овчије и козје сирово млеко произведено и испоручено у четвртом кварталу 2024. године, односно у периоду од 1. октобра до 31. децембра прошле године.
Право на премију за млеко остварује правно лице, предузетник и физичко лице, односно носиоци породичног пољопривредног газдинства под условом да су пре подношења захтева за премију за млеко по овом јавном позиву у Регистру пољопривредних газдинстава извршили обнову регистрације за 2024. Информације у вези расписаног јавног позива доступне су на телефоне инфо-центра Министарства пољопривреде, шумарства и водопривреде:
011/260-79-60 или 011/260-79-61, као и контакт центра Управе за аграрна плаћања 011/30-20-100 или 011/30-20-101, сваког радног дана од 7.30 до 15.30 часова, као и на званичној веб презентацији еАграр, на адреси хттпс://еаграр.гов.рс. Текст јавног позива се може преузети на званичном сајту Управе за аграрна плаћања.
ТРАМП ШОКИРАН И ОГОРЧЕН ЗБОГ НАПАДА НА ПУТИНОВУ РЕЗИДЕНЦИЈУ: Детаљи разговора америчког и руског председника
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп био је шокиран и огорчен покушајем Кијева да изведе напад на државну резиденцију председника Русије Владимира Путина, изјавио је помоћник председника Руске Федерације Јуриј Ушаков.
29. 12. 2025. у 17:38
РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета
РУСИЈА је померила своје планове за директну агресију са 2030. на 2027. годину, а Европа је све гласнија о ризику од директног сукоба, у којем би се балтичке државе могле наћи под окупацијом.
20. 12. 2025. у 09:41
ЗЕЛЕНСКИ: Спреман сам на сусрет са Путином - постоји један услов
УКРАЈИНСКИ председник Володимир Зеленски изјавио је данас да је спреман да се састане са руским председником Владимиром Путином у било ком формату, али да је за то потребно да се ''речи и дела'' руског лидера подударају.
29. 12. 2025. у 13:08
Коментари (0)