ВРЕМЕНСКА ПРОГНОЗА ЗА ПОНЕДЕЉАК 17. МАЈ: Погледајте какво нас време очекује данас (ФОТО)

Новости онлајн

17. 05. 2021. у 07:11

ДАНАС у Србији знатно више кише, а метеоролози упозоравају и на краткотрајне временске непогоде - јаке пљускове, град и краткотрајно олујни ветар.

ВРЕМЕНСКА ПРОГНОЗА ЗА ПОНЕДЕЉАК 17. МАЈ: Погледајте какво нас време очекује данас (ФОТО)

Фото: А. Стевановић

За три сата може пасти и више од 20 литара кише по квадратном метру. Јутарња температура од 9 до 14, највиша до 25 степени.

Локално су могуће и крактотрајне временске непогоде: обилнији пљускови са грмљавином, појава суградице и града и јак, краткотрајно и олујни северозападни и западни ветар. Ветар слаб и умерен, у планинским пределима повремено јак, јужни и југозападни, од средина дана у скретању на западни и северозападни правац и у појачању.

Фото: РХМЗ

Време у Београду

У Београду претежно облачно са кишом, после подне и са локално обилнијим пљусковима са грмљавином. Ветар слаб и умерен, јужни и југозападни, од средине дана у скретању на западни и северозападни правац и у појачању.

Најнижа температура око 14 степени, а највиша око 22 степена.

Увече слабљење и постепени престанак падавина, уз смањење облачности.

Изгледи времена наредне дане

До четвртка променљиво облачно, местимично с кишом и краткотрајним пљусковима са грмљавином.

У петак, као и у суботу пре подне суво време са дужим периодима сунчаног времена.

У суботу у другом делу дана ново наоблачење са севера, које ће до краја периода и у осталим пределима условљавати кишу, пљускове и грмљавину.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне

ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне

СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.

11. 12. 2025. у 16:22

ПЕЈАКОВИЋ: Срби су скупо платили ЛАЖ о Југославији, која траје од 45 и плаћаћемо је још

ПЕЈАКОВИЋ: Срби су скупо платили ЛАЖ о Југославији, која траје од '45 и плаћаћемо је још

ГЛУМАЦ Никола Пејаковић одушевљава публику широм региона улогом Момчила у серији "Тврђава", која се бави ратним деведесетим и распадом некадашње државе Југославије.

13. 12. 2025. у 15:33

Коментари (0)

ОБЕЛЕЖИЋЕ 2026. ГОДИНУ: Ко припада БЕТА генерацији?