ОДРЖАНА СЕДНИЦА КРИЗНОГ ШТАБА: Очекује ли нас ново попуштање мера?
У Палати Србија у 15.30 часова почела је седница Кризног штаба за борбу против корона вируса, а тренутне бројке су у контра смеру у односу на оне од пре два месеца које су довеле до потпуног затварања тржних центара и угоститељских објеката.
Фото: И.К.
С обзиром на то да се тренутно број нових заражених врти око 1.000, а већ два дана је испод, све очи су упрте у данашњу седницу и полажу се све наде да ће доћи до додатног попуштања мера.
Данас смо по први пут након дуго времена имали имали мање од 800 новорегистрованих.
Угоститељски објекти у затвореном делу могу да раде до 22 сата, без музике, дозвољено је и даље, да подсетимо, окупљање само до 5 особа, и даље је обавезно поштовање свих противепидемијских мера.
Препоручујемо
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"ГДЕ ТИ ЈЕ ЉУБАВНИЦА?!" Неочекивано питање за Марића уживо у емисији, он пребледео: "Пет година млађа"
ГОШЋА је из чиста мира поставила неочекивано питање...
04. 07. 2026. у 01:24
ЗЕЛЕНСКИ ОДЛАЗИ У ИСТОРИЈУ? Овај човек улази у трку за председника Украјине
ВАЛЕРИЈ Залужни, бивши врховни командант и тренутни украјински амбасадор у Уједињеном Краљевству, рекао је садашњем председнику земље, Володимиру Зеленском, да намерава да постане нови председник Украјине.
01. 07. 2026. у 15:45
СТРАШНО: Предозирао се унук Ере Ојданића - драма у Реснику
УНУК Ере Ојданића, Андрија Ојданић данас се предозирао наркотицима, због чега је морала да реагује хитна помоћ.
03. 07. 2026. у 18:30
Коментари (0)