ПОВЛАСТИЦЕ ЗА ВАКЦИНИСАНЕ ГРАЂАНЕ? Доктор Тиодоровић открио да ли се размишља о бенефитима
И Србија ће сигурно размишљати о томе да грађани који су примили по две дозе вакцине против корона вируса, имају одређене бенефите, у смислу да могу да иду на веће скупове, као што су утакмице, казао је данас након седнице Кризног штаба за борбу против корона вируса проф. др Бранислав Тиодоровић.
Фото AП
- Ми нисмо пусто острво, пратимо шта се дешава у Европи и свету. Ако видимо Израел и Велику Британију, сигурно ћемо и ми размишљати о томе да одређене бенефите имају они који су се примили две дозе.
- И треба да размишљамо, али то је питање за правнике, за људска права, питање етике... - рекао је проф. др Тиодоровић.
Он је рекао да те бенефите не би имали само вакцинисани, већ и они који нису могли да се вакцинишу из здравствених разлога.
- И они који нису вакцинисани а има оправдање здравствених радника зашто нису, уз негативан ПЦР могу то исто - казао је проф. др Тиодоровић.
Препоручујемо
ОТВАРАЈУ СЕ ТРЖНИ ЦЕНТРИ: Када, на колико и шта ће све радити у њима?
09. 04. 2021. у 09:43
ЕВО КАДА СЕ ЂАЦИ ВРАЋАЈУ У ШКОЛЕ: Доктор Тиодоровић саопштио одлуку Кризног штаба
09. 04. 2021. у 09:41
ИРАН ПОКРЕНУО НОВИ ТАЛАС НАПАДА: Ракете падају на Дубаи, погођен аеродром у Кувајту (ФОТО/ВИДЕО)
ИЗРАЕЛ и САД извеле су напад на Иран. У Техерану су одјекнуле детонације, а касније су чуле и у другим местима. Како је речено, циљ напада је елиминисање непосредних претњи које долазе од иранског режима. Операција би, према писању медија, могла да траје неколико дана. У целој земљи проглашено ванредно стање. САД су операцију назвале "Епски бес".
28. 02. 2026. у 10:41 >> 20:57
ПРОЈЕКТИЛИ ПАДАЈУ НА ДУБАИ: Погледајте невероватан снимак, снажна експлозија (ВИДЕО)
Дописници агенције АФП чули су снажну експлозију у Дубаију у суботу, а један од њих видео је облак дима како се уздиже изнад града.
28. 02. 2026. у 16:42
СМЕХ ДО СУЗА: Питали Хрвате да ли знају српске речи - "Никада нећу погодити!" (ВИДЕО)
"ЛЕБЛЕБИЈА би могла бити каросерија."
27. 02. 2026. у 21:41
Коментари (1)