НЕСТАЛОМ МЛАДИЋУ ЈОШ НЕМА ТРАГА: Лазар из Врања последњи пут виђен 17. марта - полиција проверава пријаве

Д. Ристић

25. 03. 2021. у 14:51

ПОЛИЦИЈА и даље интензивно трага за Лазаром Љубисављевићем (19), младићем из Врања, који је последњи пут виђен 17. марта.

НЕСТАЛОМ МЛАДИЋУ ЈОШ НЕМА ТРАГА: Лазар из Врања последњи пут виђен 17. марта - полиција проверава пријаве

Фото: Приватна архива

На друштвеним мрежама се учестало дели апел свима који га евентуално виде, да то одмах пријаве полицији на број 192.

Иако је у међувремено било неколико пријава да је, наводно, виђен на неколико локација на југу Србије, из полиције наводе да још увек нема конкретног трага који би довео до младића и додају да се води интензивна потрага.

Лазар Љубисављевић је у време када је нестао, на себи имао црно-белу јакну, браон панталоне, црно-беле патике и црвену торбу.

Лазар је, иначе, био штићеник Дома за децу без родитељског старања у Београду и о њему се старао Центар за социјални рад. Након боравка у дому, вратио се у Врање породици. Из кругова блиским младићу кажу да се пре нестанка понашао нормално и да није било индиција да би могло да се деси ишта непредвиђено.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује

У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује

НАКОН стратосферског загревања почетком фебруара, најновије прогнозе показују потенцијални потпуни колапс поларног вртлога, што ће на крају довести хладан ваздух и у Европу, пише Severe Weather Europe.

23. 01. 2026. у 14:21

Коментари (0)

ЦРКНИТЕ ОД МУКЕ, ИМБЕЦИЛИ! Марија Шерифовић побеснела на питање о сину - Болесници, идите у Хитну помоћ!