НОТАРИ РАДЕ НОРМАЛНО: Нове мере не утичу на јавнобележничке канцеларије

В. Ц. С.

16. 03. 2021. у 12:24

СВЕ јавнобележничке канцеларије у Србији настављају да раде уобичајено, радним данима од 9 до 17 сати, уз придржавање прописаних противепидемијских мера, саопштила је Јавнобележничка комора.

НОТАРИ РАДЕ НОРМАЛНО: Нове мере не утичу на јавнобележничке канцеларије

Фото архива

Нове мере за сузбијање епидемије, које су донете данас, а важиће од среде, 17. марта, не односе се на промену режима рада државних органа и јавних служби, те се, у складу са тиме, не односе на рад нотарских канцеларија.

Како се наводи, у канцеларијама бележника настављају да се придржавају мера - обавезног ношења маске у затвореном простору, држања дистанце, појачане хигијене, ограничења броја присутних.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Трампу стигле најгоре могуће вести: Није добро по америчког председника

Трампу стигле најгоре могуће вести: Није добро по америчког председника

Подршка америчком председнику Доналду Трампу пала је на најнижи ниво у његовом тренутном мандату, а Американци су све више незадовољни његовим поступањем са трошковима живота и ратом са Ираном, показују резултати нове анкете Ипсоса.

28. 04. 2026. у 20:51

Русија спрема напад на ТРИ европске земље - жели да тестира НАТО: Алармантне тврдње стручњака

Русија спрема напад на ТРИ европске земље - жели да тестира НАТО: Алармантне тврдње стручњака

ПРЕМА новој анализи, Русија се активно припрема за напад на балтичке државе, што би представљало велики војни изазов за Запад. Таквим потезом, Владимир Путин би тестирао спремност НАТО-а да брани три мале чланице - Естонију, Летонију и Литванију - у случају могућег почетка Трећег светског рата.

02. 05. 2026. у 21:42

Коментари (0)

Игра је подигнута на виши ниво уз празничне бонусе