ПОЧЕЛА СЕДНИЦА КРИЗНОГ ШТАБА: Чека се одлука о новим мерама
СЕДНИЦА Кризног штаба почела је у осам сати.
Фото: Танјуг/Раде Прелић
Након седнице требало би да буду саопштене нове пооштрене мере које ће се у наредном периоду примењивати у Србији.
Наиме, медицински део Кризног штаба на последњих неколико заседања захтева закључавање на 10 до 14 дана, док су чланови Владе, против тога.
Седницу је најавила и премијерка Србије Ана Брнабић.
-Видећемо шта је могуће да урадимо и шта је најпаметније да урадимо - рекла је Брнабић.
Епидемиолог доктор Предраг Кон гостовао је синоћ на Радио телевизији Србије у Дневнику где је поновио свој став да би требало све да буде затворено као током викенда и то минумум 14 дана.
Restoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији
У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.
15. 05. 2026. у 13:16
Срушио се авион код главног града: Погинули сви путници и пилот
Ваздухопловна цивилна управа Јужног Судана саопштила је данас да се срушио авион југозападно од главног града Џубе, при чему је погинуло свих 14 особа које су биле у летелици.
27. 04. 2026. у 16:49
ФАРМЕР ОСТАВИО 5 КРАВА НА ПУСТОМ ОСТРВУ: 130 година касније научници нису могли да верују шта виде
ПРИЧА о пет крава остављених на изолованом острву Амстердам у Јужном океану прерасла је у једно од најнеобичнијих поглавља модерне биологије.
14. 05. 2026. у 14:24 >> 20:55
Коментари (0)