ДОНАЦИЈАМА ВАКЦИНА ПОКАЗАЛИ СМО СОЛИДАРНОСТ: Брнабић - реакције попут Турковићкине су ми смешне и говоре о њима

tanjug

07. 03. 2021. у 23:19

ПРЕМИЈЕРКА Србије Ана Брнабић изјавила је вечерас да је Србија, донацијом вакцина против корона вируса земљама у окружењу, показала солидарност.

ДОНАЦИЈАМА ВАКЦИНА ПОКАЗАЛИ СМО СОЛИДАРНОСТ: Брнабић - реакције попут Турковићкине су ми смешне и говоре о њима

Фото: АП

- Најважније је бити солидаран када је најтеже. Њихове реакције су ми нејасне, смешне и говоре највише о њима - рекла је Брнабић гостујући у емисији "Хит твит" на ТВ Пинк, коментаришући изјаву министарке спољних послова БиХ Бисере Турковић да је председник Србије у БиХ донео вакцине АстраЗенека које су произведене у Индији и да немају дозволу за употребу у Европи.

Брнабић је истакла да је АстраЗенека феноменална вакцина и додала да је њоме вакцинисано 70 одсто грађана у Великој Британији.

- Вучић је то урадио искрено, од срца и као знак солидарности са грађанима у БиХ - рекла је Брнабић.

Председник Вучић је недавно предао у Сарајеву контингент вакцина компаније АстраЗенека, које је Србија донирала БиХ.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЗАШТО БЛОКАДЕРИ ХОЋЕ ДА УБИЈУ ВУЧИЋА? Нешић и Вучићевић о монструозним плановима (ВИДЕО)

ЗАШТО БЛОКАДЕРИ ХОЋЕ ДА УБИЈУ ВУЧИЋА? Нешић и Вучићевић о монструозним плановима (ВИДЕО)

БЛОКАДЕРИ хоће да убију председника Александра Вучића зато што им смета Србија каква јесте и зато што су свесни да ни за 100 година не могу да ураде оно што Вучић уради за два дана, истичу главна уредница портала "Новости" Андријана Нешић и председница Асоцијације новинара Србије (АНС) Ивана Вучићевић.

26. 02. 2026. у 11:01

Коментари (0)

Бледило, главобоља и мањак снаге: Ево шта може да стоји иза ових проблема