ПРЕМИЈЕРКА САОПШТИЛА ДОБРЕ ВЕСТИ: Сутра у Србију стиже додатних 40.000 Фајзерових вакцина!
ПРЕМИЈЕРКА Србије Ана Брнабић казала је да је Србија спремна да донира вакцине против корона вируса свим земљама региона, уколико то буде потребно.
Фото: Танјуг/Никола Анђић
- Солидарност у овим тренуцима је најважнија, Србија и наш народ су познати по солидарности. Нама већ сутра стиже додатни контигент Фајзер вакцина од 40.000 - рекла је премијерка.
- Очекујем да ћемо сутра добити први контигент и АстраЗенека вакцина и биће све већи избор вакцина - додала је Брнабић и казала да се у марту очекују прве количине из Цоваx програма.
Премијерка је рекла да је одзив грађана у Србији најбољи у Европи.
Препоручујемо
СТИЖЕ ЈОШ КИНЕСКИХ ВАКЦИНА: Брнабић и Чен Бо вечерас дочекују авион с цепивом Синофарма
10. 02. 2021. у 13:28
ОДЛИЧНЕ ВЕСТИ ЗА ГРАЂАНЕ: Премијерка Брнабић најавила - У Србију стиже и четврта вакцина
04. 02. 2021. у 22:00
"СВЕОПШТИ РАТ" Стигло велико упозорење Америци
ВИСОКИ ирански званичник упозорио је да ће сваки напад на његову земљу бити сматран „свеопштим ратом“ док се америчка ударна група носача авиона приближава региону.
24. 01. 2026. у 09:31
У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује
НАКОН стратосферског загревања почетком фебруара, најновије прогнозе показују потенцијални потпуни колапс поларног вртлога, што ће на крају довести хладан ваздух и у Европу, пише Severe Weather Europe.
23. 01. 2026. у 14:21
НАЈСТАРИЈИ ЈУГОСЛОВЕН: Доживео 132, израсли му трећи зуби
У АКЦИЈИ некдашње ревије Yуго папир “Тражимо најстаријег Југословена“ 1978. године новинари су се запутили у село Ораш Плање удаљено од Тешња десетак километара, где је живео Мехо Хаџић.
23. 01. 2026. у 16:47
Коментари (0)