ВЕЛИКА ТУГА! Преминуо новинар Михајло Ћурчић

24. 01. 2021. у 15:55

У КОПЕНХАГЕНУ је преминуо Михајло Ћурчић, дугогодишњи новинар и уредник Другог програма и главни и одговорни уредник програма 202 Радио Београда.

ВЕЛИКА ТУГА! Преминуо новинар Михајло Ћурчић

Фото: Депоситпхото

Био је представник Туристичког Савеза Југославије у Данској у Копенхагену од 1986. године, где потом, 1992. године оснива своју туристичку агенцију која успешно ради и данас, са својим представништвом у Београду.

Фото: Принтскрин

 

Био је један од најуспешнијих Срба у дијаспори.

Последњи испраћај Михаила Ћурчића биће у суботу, 30. јануара, у 12 часова, у Копенхагену, у кругу породице.

(РТС)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВАШИНГТОН ПОСТ ТВРДИ: Руска служба спремала сценарио са атентатом на Орбана

ВАШИНГТОН ПОСТ ТВРДИ: Руска служба спремала сценарио са атентатом на Орбана

РУСКА Спољна обавештајна служба (СВР) наводно је разматрала планове за утицај на изборе у Мађарској, укључујући и инсценирање атентата на премијера Виктора Орбана, у циљу јачања подршке Орбану, показује интерни документ до којег су дошле европске службе безбедности, пише данас Вашингтон пост (WП).

21. 03. 2026. у 13:35

КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром

КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром

ОВЕ седмице пре тачно 45 година, српски народ и Српска православна црква занемели су пред призором који је наговестио деценије страдања на Косову и Метохији.

17. 03. 2026. у 19:10

Коментари (2)

ВОЈИСЛАВ ШЕШЕЉ: Морам да саопштим вест која су ми јавили пре неколико минута