ПРЕМИНУО БРАНКО НИКОЛИЋ: Врање изгубило једног од последњих учесника Другог светског рата
21. 01. 2021. у 15:11
У ВРАЊУ је, у 95. години живота, преминуо Бранко Николић, учесник Другог светског рата, послератни фукционер, друштвено-политички радник и носилац бројних високих друштвених признања.
Повезане вести
КУПАЛИ КРСТ У 1.000 ЕВРА: Уместо пливања за часни крст, ево шта раде Врањанци (ФОТО)
МАЈА Стојилковић из Врања окупала је на Богојављење часни крст за суму од 122.000 динара.
19. 01. 2021. у 16:18
ВАКЦИНАЦИЈА НА ШЕСТ ПУНКТОВА: Имунизација у Врању почиње 20. јануара
МАСОВНА имунизација на територији града Врања вршиће се на шест пунктова. Четири пункта ће бити у оквиру Здравственог центра, у служби Медицине рада, у Служби опште медицине, у служби патронаже и на Инфективном одељењу врањске болнице.
19. 01. 2021. у 12:09
УСВОЈЕН ПРАВИЛНИК У ВРАЊУ: Подршка из буџета за вантелесну оплодњу и породице са дуплим близанцима и тројкама
ЧЛАНОВИ Градског већа Врања усвојили су на данашњој седници Правилник о ближим условима, критеријумима, начину и поступку за остваривање права на накнаду трошкова за вантелесну оплодњу у 2021. години.
15. 01. 2021. у 11:43
ПОКЛОНИ ЗА НАЈСТАРИЈЕ СУГРАЂАНЕ: Мали мигранти даровали старије Врањанце
ДЕЦА смештена у Прихватном центру за мигранте у Врању данас су обрадовали поклонима и честиткама најстарије суграђане, кориснике услуга Прихватилишта за одрасла и стара лица у Врању.
14. 01. 2021. у 15:29
Најновије из рубрике
ОВОГ ДАТУМА СВЕ СЕ МЕЊА: Детаљна временска прогноза до краја јула
У СРБИЈИ ће данас превлађивати сунчано и топло време, а само се још ујутру на југу и југоистоку уз више облачности понегде очекује слаба киша.
09. 07. 2026. у 10:15
БЕЗ ЗАДРЖАВАЊА НА РАМПАМА АУТО-ПУТЕВА: Kамиони на Батровцима чекају 3 сата
ПРЕМА подацима ЈП ''Путеви Србије'', на наплатним станицама на ауто-путевима у Републици Србији нема задржавања возила, саопштено је јутрос из АМСС.
09. 07. 2026. у 09:10
СВЕТКУЈЕМО ПРЕПОДОБНОГ ДАВИДА СОЛУНСКОГ: Верује се да је веома важно да испоштујете овај обичај
СРПСКА православна црква и њени верници данас молитвено обележавају дан посвећен Светом Давиду Солунском, подвижнику и чудотворцу из 6. века.
09. 07. 2026. у 07:19
БИЋЕ И ПЉУСКОВА: Време данас сунчано, на удару падавина овај део Србије
ДАНАС ће превлађивати сунчано и топло време уз слаб и умерен северозападни ветар. Највиша дневна температура од 26 до 30 °С.
09. 07. 2026. у 07:10
ОПЕРИСАЛИ НЕПОСТОЈЕЋИ ТУМОР, ПА "ЗАГУБИЛИ" ДОКУМЕНТАЦИЈУ: Обрт у поступку утврђивања одговорности за смрт Чачанке Леле Томашевић
КЉУЧНИ докази о нестанку медицинске документације за период од седам дана, одсуству конзилијарне одлуке за операцију главе и контрадикторним изјавама лекара, избили су у први план правне борбе коју Радиша Томашевић из Јежевице код Чачка води против Универзитетског клиничког центра (УКЦ) у Крагујевцу због смрти своје кћерке Леле (40).
09. 07. 2026. у 07:00
Коментари (1)