ВАТРОМЕТ ИСПРЕД ХРАМА И ОВЕ ГОДИНЕ: Верници се спонтано окупили и дочекали српску Нову годину (ВИДЕО)
МАЛА група грађана се вечерас спонтано окупила испред Храма Светог Саве како би прославили православну Нову годину.
Фото: И.Маринковић
Иако нема никаквог организованог дочека, грађани су се мирно скупили испред Храма док је са њега одјекивала звоњава.
Судећи по снимцима које можете видети, грађани су поштовали прописане мере, и нису се стварале веће гужве.
У поноћ је организован и чувени ватромет, додуше нешто мањи него претходних година, али је традиција свакако испоштована.
У Храму је служен молебан.
Препоручујемо
ДОЧЕК ПРАВОСЛАВНЕ НОВЕ ГОДИНЕ У ЦРНОЈ ГОРИ: "Весели се српски роде" - орило се Подгорицом, славило се и у Драчу (ВИДЕО)
13. 01. 2021. у 22:37 >> 08:50
ХРВАТСКОЈ СТИГЛА ПОРУКА ИЗ ИЗРАЕЛА: Потпуно прекините дипломатске односе са Техераном
АМБАСАДОР Израела у Хрватској Гари Корен позвао је званични Загреб да прекине дипломатске односе с Техераном и спроведе безбедносне провере особља иранског дипломатског представништва у Хрватској јер би, каже, међу њима могло бити "шпијуна" Револуционарне гарде која се у ЕУ сматра терористичком организацијом.
06. 03. 2026. у 09:10
ШОК ИСТРАГА АМЕРИКАНАЦА: Ево ко је гађао иранску школу у којој су погинуле девојчице
АМЕРИЧКИ војни истражитељи верују да је вероватно да су америчке снаге одговорне за напад на иранску школу за девојчице у којем је у суботу погинуло више десетина деце, али још нису донели коначан закључак нити су завршили истрагу, рекли су за Ројтерс двојица америчких званичника.
06. 03. 2026. у 08:23
НОВИ ЕКСПЛИЦИТНИ СНИМЦИ МИРЈАНЕ ПАЈКОВИЋ: Полиција сумња КО је на снимку, други мушкарац - одмах саслушана
РАНИЈЕ је објављен и видео за који је део медија написао да је снимљен у просторијама Владе. Тим поводом огласили су се из Владе Црне Горе, и демантовали те наводе.
07. 03. 2026. у 22:55 >> 23:05
Коментари (0)