СТИЖУ НАМ МИНУС И СНЕГ: Детаљна прогноза времена за наредних седам дана
СНЕГ ће се од другог дана овог викенда забелети у целој земљи. Иако ће у суботу преовладавати углавном суво време, осим на југу Србије, облачно и хладно са кишом и снегом биће све до уторка.
Фото В. Н.
У нижим пределима створиће се мањи, а у планинским пределима повећаће се висина постојећег снежног покривача.
Облачно, хладније и суво, у недељу ће бити у већем делу земље, осим на југу где су могући киша и снег. Највиша дневна температура кретаће се у интервалу од два до пет степени. Слично време биће и сутра, али ће се снег забелети у целој Србији.
Више падавина очекује се на југозападу, југу, југоистоку и истоку земље. Јутарња температура од минус два до један, а у најтоплијем делу дана од два до седам степени.
У понедељак, падавине ће ослабити, а у јужним и централним деловима Србије снежни покривач ће почети делимично да се отапа.
Фото В. Н.
Дуваће слаб и умерен, северозападни ветар. Најнижа температура од минус два до један, а највиша дневна од један до седам степени.
И наредних дана биће претежно облачно и хладно, а повремено ће, осим у среду, бити услова за појаву слабог снега и кише.
Јутарње температуре ће понегде бити и осам степени испод нуле, док ће се у најтоплијем делу дана кретати између другог и четвртог подеока Целзијусове скале.
Препоручујемо
ПРОФЕСИЈЕ ИШЧЕЗАВАЈУ ДОК СПАВАТЕ: Ево која су радна места на ивици изумирања у 2026.
25. 02. 2026. у 22:26
НАЈУ И ПОВЕРЕНИК: Неопходно да јавни службеници унапреде своја знања
25. 02. 2026. у 18:30
НИКАД ЈАЧИ УДАРАЦ ЗА РУСЕ ОД ПОЧЕТКА РАТА: Украјинске ракете летеле више од 1.300 км, погођена кључна фабрика (ВИДЕО)
УКРАЈИНА је у суботу увече погодила једно од стратешки најзначајнијих одбрамбених постројења Русије, напавши Воткински машински завод у удаљеном региону, скоро 1.300 километара од украјинске границе - што представља најдубљи удар икада изведен украјинским оружјем домаће производње.
25. 02. 2026. у 12:25
ЦЕО РЕГИОН ЈЕ ЗГРОЖЕН! Ево шта је урадила такмичарка лажне државе Косово када је видела Српкињу на победничком постољу
БРУКА и срамота на једном од европских такмичења у теквондоу за младе у Сарајеву!
25. 02. 2026. у 11:35
"НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА": Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини
У РИБАРСКОМ селу Седанка, на руском далеком истоку, свакодневни живот је био тежак и пре рата у Украјини. Већина кућа нема основну инфраструктуру, као што су вода, унутрашњи тоалети или централно грејање, иако зимске температуре често падну и на -10 степени Целзијуса.
24. 02. 2026. у 09:43
Коментари (0)