ЧЕКА СЕ ДУЖЕ ОД ТРИ САТА: Гужве на административном прелазу Мердаре (ВИДЕО)

Д.З.

04. 01. 2021. у 12:33

ЗБОГ повратка гастербајтера који су за протекли католички Божић долазили из земаља ЕУ на Косово, на административном прелазу Мердаре последњих пар дана за улазак у централну Србију чека се и по више сати.

ЧЕКА СЕ ДУЖЕ ОД ТРИ САТА: Гужве на административном прелазу Мердаре (ВИДЕО)

Фото: Д. З.


Наиме, тако се у понедељак на излазак са Косова преко административног прелаза Мердаре чекало више од три сата, а километарска колона возила повећавала се током поподневних сати.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РУСКИ ВОЈНИ СТРУЧЊАК: Један удар орешника и сармата може да уништи читав НАТО у Европи

РУСКИ ВОЈНИ СТРУЧЊАК: Један удар "орешника" и "сармата" може да уништи читав НАТО у Европи

КОМБИНОВАНО лансирање ракетних система „сармат“ и „орешник“ способно је да неутралише целу војну инфраструктуру Северноатлантске алијансе у Европи, рекао је за руске медије Александар Степанов, војни стручњак Института за право и националну безбедност Руске председничке академије за националну економију и јавну управу (РАНХЕГА).

13. 05. 2026. у 12:29

НЕ МОЖЕМО ДА ПОБЕДИМО, ПРЕЈАКИ СУ! Путинов човек изненадио изјавом на руској државној телевизији

"НЕ МОЖЕМО ДА ПОБЕДИМО, ПРЕЈАКИ СУ!" Путинов човек изненадио изјавом на руској државној телевизији

ПОЗНАТИ руски редитељ и пропагандиста Карен Шахназаров рекао је да Русија не може да победи Украјину, да је противник прејак и да је у интересу Русије да што пре оконча рат.

11. 05. 2026. у 19:09

Коментари (0)

ТРАМП КАЖЊАВА НЕМЦЕ, НАТО ЗЕМЉЕ ЈЕДВА ДОЧЕКАЛЕ: Пет источних држава се такмичи за америчке војнике - међу њима и наш комшија