"СИТУАЦИЈА ЈЕ ЈОШ УВЕК ВАНРЕДНА": Кон - Нема окупљања за дочек, а ево како ће бити следеће године

29. 12. 2020. у 15:11

ЕПИДЕМИОЛОГ др Предраг Кон изјавио је да је ситуација са вирусом корона још увек ванредна без обзира на бројке.

СИТУАЦИЈА ЈЕ ЈОШ УВЕК ВАНРЕДНА: Кон - Нема окупљања за дочек, а ево како ће бити следеће године

Фото: Танјуг

- Болнице су још увек препуне, још увек је велики број особа на респираторима и још увек је велик прилив. Могуће је да дође до погоршања ако се сад опустимо - рекао је он на конференцији кризног штаба за борбу против вируса корона.

- Нема окупљања ни приватно и да се што више уздржавамо од масовних прослава. - рекао је Кон.

Како је додао, дочек Нове године је битан, славити је потребно, а поручио је да морамо да чувамо здравље како би нам свима било боље у новој години.

Како каже, то ћемо урадити тако што ћемо ову Нову годину провести у мањем броју, са циљем да смањимо животе.

- Следећа година ће бити боља, имаћемо вакцину, ова 2020. година се неће поновити - рекао је доктор Кон.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВАШИНГТОН ПОСТ ТВРДИ: Руска служба спремала сценарио са атентатом на Орбана

ВАШИНГТОН ПОСТ ТВРДИ: Руска служба спремала сценарио са атентатом на Орбана

РУСКА Спољна обавештајна служба (СВР) наводно је разматрала планове за утицај на изборе у Мађарској, укључујући и инсценирање атентата на премијера Виктора Орбана, у циљу јачања подршке Орбану, показује интерни документ до којег су дошле европске службе безбедности, пише данас Вашингтон пост (WП).

21. 03. 2026. у 13:35

КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром

КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром

ОВЕ седмице пре тачно 45 година, српски народ и Српска православна црква занемели су пред призором који је наговестио деценије страдања на Косову и Метохији.

17. 03. 2026. у 19:10

Коментари (0)

ВОЈИСЛАВ ШЕШЕЉ: Морам да саопштим вест која су ми јавили пре неколико минута