НОВИ КОНТИНГЕНТ ВАКЦИНА СТИЖЕ 4. ЈАНУАРА: Биће довољно за кориснике старачких домова, али и за почетак имунизације медицинских радника

ПРЕДСЕДНИК Александар Вучић најавио је да ће нови контигент Фајзерових вакцина у Србију стићи 4. јануара, а затим и 11. јануара, практично на сваких недељу дана.

НОВИ КОНТИНГЕНТ ВАКЦИНА СТИЖЕ 4. ЈАНУАРА: Биће довољно за кориснике старачких домова, али и за почетак имунизације медицинских радника

Фото: В.Н.

Министар здравља Златибор Лончар га је информисао да ће то бити довољно вакцина за кориснике старачких домова, али и за почетак вакцинације медицинских радника, посебно оних који раде у ковид систему.

Вучић је додао да је у болници у Батајници, новој ковид болници која је отворена пре око три недеље, просек година преминулих - 75.

Најмлађа особа која је преминула имала је 46 година, а најстарија 96, и то говори да су старији највеће жртве и зато је молба да на њих пазимо, рекао је.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ИРАН ПОСЛАО ХИТНУ ПОРУКУ НАШИМ КОМШИЈАМА: Немојте то да дозволите Америци!

ИРАН ПОСЛАО ХИТНУ ПОРУКУ НАШИМ КОМШИЈАМА: Немојте то да дозволите Америци!

ИРАН је данас упозорио Бугарску да не дозволи Сједињеним Америчким Државама коришћење своје територије за војне операције против Техерана, након што је бугарска влада најавила да ће тражити одобрење парламента за размештање америчких авиона за допуну горива у тој земљи.

21. 07. 2026. у 18:37

НОВА ФАЗА СУКОБА НА БЛИСКОМ ИСТОКУ: Иран први пут директно напао ову земљу!

НОВА ФАЗА СУКОБА НА БЛИСКОМ ИСТОКУ: Иран први пут директно напао ову земљу!

ИРАН је саопштио да је у петак извео нове нападе на америчке објекте на Блиском истоку, укључујући и први директан напад у Сирији, након шесте узастопне ноћи америчких удара на иранске војне објекте.

17. 07. 2026. у 12:51

Коментари (23)

ПРВА СЕЗОНА ТЕАТРА ХУМАНОСТИ: Четири премијере које су спојиле уметност и хуманост