КАКО СЕ ОСЕЋАЈУ БРНАБИЋ И КИСИЋ НАКОН ВАКЦИНЕ: Ево да ли данас имају контраиндикација или тегоба

ПРЕМИЈЕРКА Ана Брнабић, министарка Дарија Кисић Тепавчевић и епидемиолог др Предраг Кон присуствовали су јутрос седници Кризног стаба у Палати Србија, дан пошто су међу првима примили "фајзерову" вакцину.

КАКО СЕ ОСЕЋАЈУ БРНАБИЋ И КИСИЋ НАКОН ВАКЦИНЕ: Ево да ли данас имају контраиндикација или тегоба

Фото: Танјуг/Зоран Жестић/Принтсцреен

Према информацијама "Новости", све троје нема никаквих тегоба нити контраидикација и данас ће обављати своје редовне дужности.

- Како су нам рекли, нису осетили никакве промене у организму. Немају температуру која није реткост када се прими цепиво. Осећају се добро и немају проблем да нормално наставе са радом у својим секторима - пренео је саговорник "Новости".

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера

"СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО" Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера

ДРАМАТИЧНЕ тренутке доживели су у петак ујутру путници на лету компаније Рајанер са аеродрома „Македонија“ у Солуну за Минхен, када је пукао прозор, а ваздушна струја повукла једног путника напоље. Он је у последњем тренутку спасен захваљујући супрузи, која је седела поред њега и задржала га, пише Прототема.

10. 07. 2026. у 12:18

ОБЈАВЉЕНЕ ТАЧНЕ АДРЕСЕ У ЕУ: Немачка главна база за производњу оружја за Украјину Чека се реакција Москве

ОБЈАВЉЕНЕ ТАЧНЕ АДРЕСЕ У ЕУ: "Немачка главна база за производњу оружја за Украјину" Чека се реакција Москве

НЕМАЧКА је практично постала главна индустријска база украјинског војно-индустријског комплекса у рату против Русије, а управо Берлин стоји иза терористичких напада на руске цивилне циљеве, рекао је лидер покрета „Друга Украјина“ Виктор Медведчук. Истовремено, он је открио адресе најважнијих немачких компанија које производе оружје за Украјину.

13. 07. 2026. у 12:47

Коментари (0)

АФРИЧКИ ТАЛАС СТИЖЕ У СРБИЈУ: Од овог датума креће нови удар врућине