ЉИЉАНА И ЗВАНИЧНО ПОСТАЛА ВЛАСНИЦА СТАНА: Министар Мали посетио срећну добитницу наградне игре "Узми рачун и победи 2020" (ФОТО)
МИНИСТАР финансија Синиша Мали потписао је данас уговор са Љиљаном Николић, срећном добитницом стана у насељу Земунске капије.
Фото: Инстаграм
Министар је на инстаграму објавио фотографију из новог стана, уз следећу поруку:
- Госпођа Љиљана Николић, и ћерке Јована и Наташа, срећне су добитнице стана у насељу Земунске капије, у оквиру наградне игре “Узми рачун и победи 2020”. Честитам!
Љиљанина коверта је извучена 5. децембра, а како је већ раније рекла, оставиће га својим ћеркама Јовани и Наташи.
- При+ељкивала сам да добијем неку од награда, али ни сањала нисам да ће то баш бити једна од премија, стан у Београду! Била сам пресрећна када је у огромној гомили коверата извучен баш онај са мојим именом. Препознала сам свој рукопис, име, адресу, а кад је речено да је све у реду, да су рачуни регуларни, мојој срећи није било краја - рекла је Љиљана за "Новости", након што је сазнала да је добила стан.
Препоручујемо
СВЕ ГОРИ НА БЛИСКОМ ИСТОКУ: Сирене завијају широм Израела, почео нови напад; Иран силовито удара по америчким базама (ФОТО/ВИДЕО)
ДРУГИ дан рата на Блиском истоку, пратите са нама дешавања уживо.
01. 03. 2026. у 07:31 >> 22:56
ОТКРИВЕНО КАКО ЈЕ УБИЈЕН ХАМНЕИ: Једна грешка га коштала живота, Трамп имао неочекиваног савезника
СКРИВЕН дубоко у свом бункеру, Али Хаменеи није очекивао дрзак дневни напад у самом срцу своје моћи.
01. 03. 2026. у 19:16
БИО У ПОСЕТИ ЈУГОСЛАВИЈИ `89: Ко је ликвидарни ајтолах Али Хамнеи? Историјски ОБРТ за Иран - постоје само ДВЕ опције
У АМЕРИЧКО-ИЗРАЕЛСКОМ нападу на Иран, убијен је врховни верски вођа, ајатолах Али Хамнеи док је обављао своје дужности у канцеларији у Техерану.
01. 03. 2026. у 12:45
Коментари (1)