“АНЂЕЛЕ МАЛИ, ПОЧИВАЈ У МИРУ“: Немања, који је спашавао Мињу из пожара, се опростио потресним речима од девојчице
ТРАГИЧНЕ вести погодиле Србију!
Фото: Принтскрин
Након трагичне вести, да је преминула девојчица Миња Д. коју су Павле Гавура, Лазар Ереша, Немања Држајић, Ненад Јанковић и Нико Давид спасили су из запаљеног стана на десетом спрату зграде на Дорћолу херојским подвигом, потресла је јавност.
вест о њеној смрти највише је потресла управо њих, који су учинили све да је извуку из ватрене стихије и успели у томе.
Један о хероја, Немања Држајић опростио се на свом инстаграм профилу речима:
- Анђеле мали, почивај у миру.
Фото: Принтскрин
МИСТЕРИЈА НА НЕБУ ИЗНАД ТАЈВАНА: "Овакав потез кинеске војске нисмо видели у новијој историји"
ТАЈВАНСКА војска навикла је на готово свакодневно праћење кинеских ратних авиона који лете у близини острва. Понекад их је само неколико, понекад знатно више, али њихово присуство је скоро непрекидно. Због тога је изненадни прекид летова, који је трајао готово две недеље, изазвао изненађење и недоумицу.
12. 03. 2026. у 17:58
ГОРИ АМЕРИЧКИ НОСАЧ АВИОНА: Хитно се огласила Централна команда САД
ДАНАС је на америчком носачу авиона USS Gerald R. Ford (CVN-78) избио пожар, који је у међувремену угашен.
12. 03. 2026. у 16:38
"У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА" Милановић љут на Израелца: "Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!"
ПРЕДСЕДНИК Хрватске Зоран Милановић коментарисао је наводе израелског амбасадора Герија Корена да се усред Загреба налази терористичка јазбина у иранској амбасади.
11. 03. 2026. у 13:59
Коментари (0)