„ВЕЛИКИ ЈЕ ПРИТИСАК НА АНЕСТЕЗИОЛОГЕ“ Др Јанковић: У КЦ Ниш на интензивној нези смештено 35 ковид пацијената
У КЛИНИЧКОМ центру Ниш на интензивној нези се налази 35 ковид пацијената, од којих је 20 на механичкој вентилацији, изјавио је данас директор Клинике за анестезију и интензивну терапију др Радмило Јанковић.
Фото: Ј. Ћосин
Он каже да је скоро 50 лекара ангажовано у јединици интезивне неге на тој клиници.
-Поново је велики притисак на анестезиологе - 35 пацијената, чак 20 на механичкој вентилацији-рекао је Јанковић за РТС.
ЗАШТО БЛОКАДЕРИ ХОЋЕ ДА УБИЈУ ВУЧИЋА? Нешић и Вучићевић о монструозним плановима (ВИДЕО)
БЛОКАДЕРИ хоће да убију председника Александра Вучића зато што им смета Србија каква јесте и зато што су свесни да ни за 100 година не могу да ураде оно што Вучић уради за два дана, истичу главна уредница портала "Новости" Андријана Нешић и председница Асоцијације новинара Србије (АНС) Ивана Вучићевић.
26. 02. 2026. у 11:01
ЦЕО РЕГИОН ЈЕ ЗГРОЖЕН! Ево шта је урадила такмичарка лажне државе Косово када је видела Српкињу на победничком постољу
БРУКА и срамота на једном од европских такмичења у теквондоу за младе у Сарајеву!
25. 02. 2026. у 11:35
ЈОШ МУ СЕ БОРЕ ЗА ЖИВОТ: Симптоми болести због које је хоспитализован Дачић - почетак је "веома обичан"
МИНИСТАР унутрашњих послова Ивица Дачић јуче је у тешком здравственом стању хитно смештен у болницу и прикључен на апарате.
26. 02. 2026. у 16:26
Коментари (0)