О СМИСЛУ У НОВОЈ НОРМАЛНОСТИ: Онлајн трибина у Атријуму Народне библиотеке Србије

В.В.С.

27. 10. 2020. у 16:18 >> 16:40

У АТРИЈУМУ Народне библиотеке Србије, у четвртак 29. октобра, одржаће се онлајн трибина "О смислу у новој нормалности".

О СМИСЛУ У НОВОЈ НОРМАЛНОСТИ: Онлајн трибина у Атријуму Народне библиотеке Србије

Фото: Depositphotos

Овим поводом, биће речи о смислу у односу на свакодневицу појединца, његову духовност, као и на шири друштвено-историјски и културни контекст.

У програму учествују проф. др Тијана Мандић, клинички психолог и психотерапеут, проф. др Предраг Ј. Марковић, историчар, проф. др Александар Јерков, књижевни критичар и теоретичар, уредник, и Владимир Меденица, филозоф.

Модератор је Милена Ђорђијевић.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне

ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне

СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.

11. 12. 2025. у 16:22

Коментари (0)

ЧИТАВ ГРАД У АУСТРИЈИ ОСТАО ЗАТЕЧЕН ЗБОГ СРБА: Ево шта су урадиле делије (ВИДЕО)