ТУНЕЛ ИСПОД ГРАНИЦЕ: Мађарска полиција открила подземни пролаз испод границе са Србијом
ЈОШ један тунел је откривен испод државне границе Србије и Мађарске, саопстила је данас полиција града Ашотхалома.
Фото Танјуг/АП/Hungarian police Фото З. Јовановић
Тунел је дугачак 25 метара и води из Србије у Мађарску, а открила га је мађарска патролна јединица у близини града Ашотхалом, у близини Келебије, пренела је агенција МТИ.
Полицијски службеници ће спровести истрагу, а када буде завршена, закопаће га.
Прошлог месеца је откривен тунел код суботичког насеља Чикерија, који је служио за кријумчарење миграната.
ВАШИНГТОН ПОСТ ТВРДИ: Руска служба спремала сценарио са атентатом на Орбана
РУСКА Спољна обавештајна служба (СВР) наводно је разматрала планове за утицај на изборе у Мађарској, укључујући и инсценирање атентата на премијера Виктора Орбана, у циљу јачања подршке Орбану, показује интерни документ до којег су дошле европске службе безбедности, пише данас Вашингтон пост (WП).
21. 03. 2026. у 13:35
КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром
ОВЕ седмице пре тачно 45 година, српски народ и Српска православна црква занемели су пред призором који је наговестио деценије страдања на Косову и Метохији.
17. 03. 2026. у 19:10
Шта је заправо реaктор Димона, најстроже чувани израелски објекат - где свега има, а Израелци све строго крију? (ФОТО)
У балистичком ракетном нападу на Димону, град на југу Израела, повређено је 47 људи, који су запослени у болници. Већина повреда је узрокована шрапнелима, према израелској служби за хитне случајеве Маген Давид Адом. Димона се налази око 13 километара од нуклеарног истраживачког центра Негев.
21. 03. 2026. у 21:44 >> 22:08
Коментари (0)