СТИЖЕ ЈЕСЕН, ПА ПОНОВО ПЛУС 30: Ево какво нас време очекује наредних дана

В. Н.

18. 09. 2020. у 08:20

ИАКО ће нас осетно захлађење које стиже данас, подсетити да у среду по подне стиже јесен, сунчано и пријатно топло време преовладаваће и наредних дана.

СТИЖЕ ЈЕСЕН, ПА ПОНОВО ПЛУС 30: Ево какво нас време очекује наредних дана

Фото: Илустрација

Већ од недеље температуре ће поново почети да расту, па ће жива у термометру достизати и 29. подељак.


Променљиво облачно са сунчаним периодима данас ће бити у целој земљи, а краткотрајна киша очекује се само понегде у планинским пределима. Највиша температура биће од 23 на западу до 28 степени у источним крајевима земље. За викенд претежно сунчано и умерено топло. Јутарње температуре од осам до 14, а у најтоплијем делу дана од 22 до 27 степени.


Од понедељка претежно сунчано и топлије, уз слаб ветар, а на истоку и у кошавском подручју умерен. Све до петка највише дневне температуре биће изнад просечних вредности за ово доба године - од 25 до 30 степени.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом

ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом

БЕЛОРУСКИ председник Александар Лукашенко изјавио је данас да је на почетку преговора између Белорусије и САД упозорио Вашингтон да не покушава да наруши односе између Минска и Москве.

16. 02. 2026. у 15:09

ПОРЕКЛО ВАСИЛИЈА КОСТОВА: Рођен у Београду, али његови родитељи НИСУ одатле - славе Светог Луку

ПОРЕКЛО ВАСИЛИЈА КОСТОВА: Рођен у Београду, али његови родитељи НИСУ одатле - славе Светог Луку

ВАСИЛИЈЕ Костов одавно више није само млада нада Црвене звезде. Никако! Он је један од мотора и покретача црвено-беле чете, а то показују и голови које даје на великим мечевима.

22. 02. 2026. у 18:50

Коментари (1)

ДЕЛИЈЕ, ИЗВИНИТЕ! Дејан Станковић једва суздржао емоције након што је Звезда згромила Партизан и обојила у црвено-бело 178. вечити дерби