НАЈНОВИЈИ КОРОНА ПРЕСЕК: У Србији још 235 заражених, преминуле 4 особе
УПРАВО је почело обраћање Кризног штаба за борбу са вирусом корона.
Фото: Depositphotos
У последња 24 сата у Србији је тестирано 9.383 особа на вирус корона, од чега је позитивно 235. Преминула су 4 пацијента.
Хоспитализована су 143 пацијента, док је на респираторима 78 пацијената.
Из болница је отпуштено 267 пацијената.
На конференцији говоре епидемиолог др Бранислав Тиодоровић и покрајински секретар за здравство др Зоран Гојковић.
- Ситуација се може означити нестабилном са ознакама стабилизације, посебно у великим градовима, то можемо сад рећи и за Београд, Нови Сад и Крагујевац - рекао је на почетку конференције др Тиодоровић.
Он је истакао да је велики број наших грађана остао у Србији, где летује, али да је примећено да се не поштују све мере заштите.
- У септембру нас очекују велики изазови, почетак школске године... морамо да будемо спремни на оно што нас очекује до краја године - упозорио је епидемиолог.
Препоручујемо
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ДРАМА НА НЕБУ: Руски авиони избацили уређаје близу британског носача авиона, хитно дигнути Ф-35
ВЕЛИКА Британија пресрела је два руска авиона након што је преместила носач авиона ка Арктичком кругу ради подршке мисијама НАТО.
06. 07. 2026. у 09:38
НОВИНАРКА МАРИЈА НАЂЕНА МРТВА У АУТУ: Камере снимиле последње тренутке
ГРЧКУ је потресла вест о изненадној смрти новинарке Марије Антонијанаки, која је пронађена мртва у свом аутомобилу у Ираклиону на Криту.
06. 07. 2026. у 10:26
"СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ!" Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава
АУСТРАЛИЈСКИ премијер Ентони Албанезе упутио је недвосмислено извињење због коментара о поп звезди Кајли Миног које је прошле недеље изнео током гостовања у једном подкасту. Његове изјаве изазвале су талас осуда, а критичари су их назвали „потпуно непримереним” и поручили да „омаловажавају функцију премијера”, пише Би-Би-Си.
06. 07. 2026. у 18:21 >> 18:21
Коментари (0)