СПУСТИЛИ РАМПУ ЗБОГ КОРОНЕ: Још једна држава од данас затвара границе за Србе и Црногорце

ЗБОГ погоршања епидемиолошке ситуације, од 22. јула грађанима Србије и Црне Горе неће бити дозвољен улазак у Шпанију. Дозвољено је само грађанима који имају држављанство или у случају више силе. Ова одлука ће важити до новог пресека стања у Србији, наводи се на сајту Амбасаде Шпаније.

СПУСТИЛИ РАМПУ ЗБОГ КОРОНЕ: Још једна држава од данас затвара границе за Србе и Црногорце

Фото: Новости архива

Грађанима Србије забрањен је улазак у готово све државе ЕУ. Међу последњима је то учинила француска, а пре ње и Мађарска, Грчка, Бугарска, Хрватска, Шведска, Аустрија, док остале нису ни отварале границе за наше грађане.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ЗЕЛЕНСКИ ОДЛАЗИ У ИСТОРИЈУ? Овај човек улази у трку за председника Украјине

ЗЕЛЕНСКИ ОДЛАЗИ У ИСТОРИЈУ? Овај човек улази у трку за председника Украјине

ВАЛЕРИЈ Залужни, бивши врховни командант и тренутни украјински амбасадор у Уједињеном Краљевству, рекао је садашњем председнику земље, Володимиру Зеленском, да намерава да постане нови председник Украјине.

01. 07. 2026. у 15:45

Коментари (1)

ИМАЛА САМ ТРИ НЕУСПЕШНЕ ВАНТЕЛЕСНЕ, НЕЋУ ДА МЕ ИКО САЖАЉЕВА: Гоца Тржан о борби за потомство - Сви који пролазе кроз то су озбиљни хероји