И ШПАНИЈА СПУСТИЛА РАМПУ ЗА СРБЕ: Одлука на снази до 31. јула

ПОСЛЕ Грчке, Мађарске, Холандије, Шведске, Туниса и Француске још једна нама значајна земља је одлучила да привремено забрани долазак српским држављанима.

И ШПАНИЈА СПУСТИЛА РАМПУ ЗА СРБЕ: Одлука на снази до 31. јула

Фото: Д. Стојаковић

- Због погоршања епидемиолошке ситуације, држављани Србије неће моћи да уђу у Шпанију од 22. јула у поноћ. Забрана уласка трајаће до 31. јула. Од наведеног су изузета лица са сталним боравком, дуготрајном визом, студенти са визом (обавезно здраствено осигурање) и дипломатско особље у циљу вршења дужности - стоји на званичном сајту Министарства спољних послова Републике Србије.

Дакле, српским туристима се сада додатно сузила територија где би евентуално могли да оду на летовање.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера

"СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО" Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера

ДРАМАТИЧНЕ тренутке доживели су у петак ујутру путници на лету компаније Рајанер са аеродрома „Македонија“ у Солуну за Минхен, када је пукао прозор, а ваздушна струја повукла једног путника напоље. Он је у последњем тренутку спасен захваљујући супрузи, која је седела поред њега и задржала га, пише Прототема.

10. 07. 2026. у 12:18

Коментари (0)