ПРЕМИНУЛА ПОРОДИЉА ИЗ НИША: Након бебе, издахнула и мајка

Ј.Ћ.

21. 07. 2020. у 11:14

ДВАДЕСЕТСЕДМОГОДИШЊА породиља из из дољевачког села Орљане, преминула је данас у КЦ Нишу од последица вируса короне.

ПРЕМИНУЛА ПОРОДИЉА ИЗ НИША: Након бебе, издахнула и мајка

Фото: Ј. Ћосин

Она је у нишку болницу стигла у седмом месецу трудноће, са симптомима корона вируса. Јуче је обављен хитан порођај, али је нажалост беба преминула.

Претходно је саопштено да су на лечењу у КЦ Ниш чак три труднице, од којих једна из Врања, друга из Куршумлије, трећа из околине Ниша.

У најтежем стању била је 27-годишња трудница из околине Ниша у седмом месецу трудноће. За њу је било наведено и да је након првог позитивног резултата два пута била негативна на ПЦР тест.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ИДЕЈА ЗА „УБИСТВО У ОРИЈЕНТ ЕКСПРЕСУ “ РОЂЕНА У СРБИЈИ: 50 година од смрти Агате Кристи - краљице злочина

ИДЕЈА ЗА „УБИСТВО У ОРИЈЕНТ ЕКСПРЕСУ “ РОЂЕНА У СРБИЈИ: 50 година од смрти Агате Кристи - "краљице злочина"

КАДА је Агата Кристи двадесетих година прошлог века села у легендарни Оријент експрес, није могла ни да слути да ће јој управо тај воз, његови путници и предели кроз које је пролазио, подарити једну од најславнијих прича у историји књижевности.

21. 01. 2026. у 16:48

Коментари (0)

ОН ТО НИЈЕ ЗНАО: Неда Арнерић била заљубљена у чувеног певача