ДВЕ ТРУДНИЦЕ НА РЕСПИРАТОРИМА: Ново жариште приватни дом за старе у Гаџином Хану
У НИШКОМ клиничком центру, према јучерашњим подацима, 16 пацијената је на респиратору, међу њима и две труднице.
Фото: Ј. Ћосин
Ново жариште у установама социјалне заштите је приватни дом за старе у Гаџином Хану, а 16 корисника дома је хоспитализовано у болници у Нишу.
Шеф Тријажног центра Клиничког центра Ниш др Никола Миленковић каже за РТС да су две труднице које су на респираторима у тешком општем стању.
-Под сталним су надзором наших лекара, анестезиолога и уз консултације са гинеколозима надамо се најбољем исходу-каже Миленковић.
Указао је да су током викенда примили 16 корисника старачког дома у Гаџином Хану, чији је пи-си-ар налаз био позитиван и да су сви они са лакшом клиничком сликом.
Препоручујемо
КРИВА У БЕОГРАДУ ДОЛАЗИ ДО ЗАРАВЊАЊА Кон: Ипак, нема тако добрих вести и за целу Србију
19. 07. 2020. у 22:02
АМЕРИЧКА ВОЈСКА ПРИЗНАЛА ПРВЕ ГУБИТКЕ Трамп: Иран жели да преговара, пристао сам на разговор (ФОТО/ВИДЕО)
ДРУГИ дан рата на Блиском истоку, пратите са нама дешавања уживо.
01. 03. 2026. у 07:31 >> 18:45
ЕКСПЛОЗИЈЕ У ДУБАИЈУ, ДОХИ, ТЕЛ АВИВУ: Иран потврдио смрт Хамнеија (ФОТО/ВИДЕО)
ИЗРАЕЛ и САД извеле су напад на Иран. У Техерану су одјекнуле детонације, а касније су чуле и у другим местима. Како је речено, циљ напада је елиминисање непосредних претњи које долазе од иранског режима. Операција би, према писању медија, могла да траје неколико дана. У целој земљи проглашено ванредно стање. САД су операцију назвале "Епски бес".
28. 02. 2026. у 10:41 >> 22:21
БИО У ПОСЕТИ ЈУГОСЛАВИЈИ `89: Ко је ликвидарни ајтолах Али Хамнеи? Историјски ОБРТ за Иран - постоје само ДВЕ опције
У АМЕРИЧКО-ИЗРАЕЛСКОМ нападу на Иран, убијен је врховни верски вођа, ајатолах Али Хамнеи док је обављао своје дужности у канцеларији у Техерану.
01. 03. 2026. у 12:45
Коментари (0)