СПРЕЧЕНА ТРАГЕДИЈА НА ГАЗВОДАМА: Младић покушао сам себи да одузме живот

В. Н.

18. 09. 2025. у 22:47

НА језеру Газиводе данас у поподневним часовима одиграла се права драма када је полиција спречила покушај самоубиства мушкарца (26).

СПРЕЧЕНА ТРАГЕДИЈА НА ГАЗВОДАМА: Младић покушао сам себи да одузме живот

Фото: Н. Скендерија/Танјуг/Илустрација

Око 17:00 часова полицији је пријављено да се он у тешком психичком стању упутио ка језеру са намером да себи одузме живот. Брза реакција и професионалност службеника ОКП-а, Полицијске управе Нови Пазар били су пресудни. Припадници Одељења криминалистичке полиције започели су разговор са очајним мушкарцем и успели да га смире и убеде да одустане од намере.

На терену су, поред криминалистичке полиције, били ангажовани и припадници Интервентне јединице, саобраћајне полиције, као и екипа Хитне помоћи, која је била спремна да пружи медицинску интервенцију.

Младић је након тога спроведен у службене просторије полиције где му је обезбеђена додатна психолошка подршка.

Овај случај још једном је показао да полиција Новог Пазара, уз подршку других служби, делује брзо, одговорно и са великом дозом хуманости. Захваљујући њиховој присебности и посвећености, спречена је трагедија и спашен је један људски живот, преноси СанџакДанас.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВАШИНГТОН ПОСТ ТВРДИ: Руска служба спремала сценарио са атентатом на Орбана

ВАШИНГТОН ПОСТ ТВРДИ: Руска служба спремала сценарио са атентатом на Орбана

РУСКА Спољна обавештајна служба (СВР) наводно је разматрала планове за утицај на изборе у Мађарској, укључујући и инсценирање атентата на премијера Виктора Орбана, у циљу јачања подршке Орбану, показује интерни документ до којег су дошле европске службе безбедности, пише данас Вашингтон пост (WП).

21. 03. 2026. у 13:35

КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром

КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром

ОВЕ седмице пре тачно 45 година, српски народ и Српска православна црква занемели су пред призором који је наговестио деценије страдања на Косову и Метохији.

17. 03. 2026. у 19:10

Шта је заправо реaктор Димона, најстроже чувани израелски објекат - где свега има, а Израелци све строго крију? (ФОТО)

Шта је заправо реaктор Димона, најстроже чувани израелски објекат - где свега има, а Израелци све строго крију? (ФОТО)

У балистичком ракетном нападу на Димону, град на југу Израела, повређено је 47 људи, који су запослени у болници. Већина повреда је узрокована шрапнелима, према израелској служби за хитне случајеве Маген Давид Адом. Димона се налази око 13 километара од нуклеарног истраживачког центра Негев.

21. 03. 2026. у 21:44 >> 22:08

Коментари (0)

ЦЕО СВЕТ ИМ СЕ СМЕЈЕ: Урнебесан снимак из Хрватске шири се планетом брже од било чега (ВИДЕО)